2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رادین، مخصوصا باتوجه به معنی ای که لنی برای ادرین گفت به معنی اتشی، واقعا رادین هم ازنظر تلفظ و هم إز نظر معنی قشنگتره و اصلا هم مهم نیست که تعدادافرادی که به این نام هستن زیادتره

سلام خدمت همه ی عزیزان،اسم پسر من آدرین(adrin),منم همین تلفظ رو دوس دارم اما بعضیا میگن تلفظ صحیش(adrian),هستش.

درستش کدومه مگه مشکلی داره adrin بگیم،البته ثبت احوال هم گفت این تلفظ سلیقه ایه..

salam, esme pesare man adrian hast, sahihe in esm adrian hast na adrin be manaye atashin, ama toye i ...

سلام دوست عزیز اسم پسر من adrin  ما یه دوست خانوادگی داریم امریکا ساکن شده  و اونجا ازدواج کرده و شوهرش امریکایی اسمش adrin و خواهرشوهرش adri   ما اسم ایشونو شنیدیم پسر مونو اسمشو گذاشتیم adrin

یادت را دوس دارم 
2706