2733
2734
عنوان

سوختگی دست پسر 15 ماه ام. کمک فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 2903 بازدید | 22 پست
الهی بگردمش خیلی درد داره پسر منم با روغن البته جزئی سوخته بود کلی گریه میکرد ایشالله ک زود خوب میشه
یاد خوبان نه حساب ک فراموش شود و نه چراغ است ک خاموش شود ،جویباریست از محبت ک همیشه جاریست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم پماد الفا منم دستم سوخت با بخار از درد مرگ رو دیدم اما نی نی سایتی ها به من این کرم رو معرفی کردن معجزه میگنه اگرم شک داری زنگ بزن از دکترش بپرس
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
منم برای دخترم قبل از یکسال تجربه سوختگی با چای رو دارم خوب میشه نگران نباش، عسل طبیعی هم خیلی خوبه

جاش میمونه یا میره؟

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪
دوستان عزیز سوختگی رو جدی بگیرین. فردای اون روز که تاپیک رو زدک واسه نعویض پانسمان رفتیم. بستریمون ک ...

جای سوختگی رفته یا هستش؟

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪