2752
2734
عنوان

خواب نینی هاتون از کی تنظیم شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7253 بازدید | 21 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من میدونستم این مشکلو خواهم داشت
از همون اول یه سری نکات رو رعایت کردم....مثلا اینکه میدونستم بعدها سخت میشه جدا کردن اش...از همون روز اول تختش رو جدا کردم و یه ننو کنار تختم گذاشتم...اونجا میذاشتمش.....بعدها بدون دردسر جاش جدا شد ازمون
و خواب هم همینطور..میدونستم به مشکل برمیخورم........از همون اول عصرها زیاد بیدارش نگه میداشتم...حموم شب میبردمش....بازش میذاشتم که بازی بکنه لگد بزنه خسته بشه......بعد میخوابوندمش...تا دم دمای صبح میخوابید...گشنش میدش بیدار میشد....خیلی خوب و راحت بودم...بزرگتر که میشد خوابش بهتر میشد
من اصلا اذیت نشدم از خوابش....ولی این عادت روش موند که زود بیدار بشه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
2731
اخه من اصلا حریفش نمیشم که نذارم بخوابه هر کاری میکنم گیج خوابه روزا ازون گذشته چند بارم پیش اومد که از 12 ظهر ریگه نخوابیده بود ولی بازم شب نخوابید