2733
2739

وای اشکم در اومد.خدارو هزار مرتبه شکر عزیزدلم.لطفا منم دعاکن

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

چقد گریه کردم با این تاپیک خدا حفظش کنه بچتو 

منم رفتم امام رضا منم بش گفتم بار بعدی ک میام پیشت دوس دارم بچم بغلم باشه هنوزم امید دارم 

دعا کن منم مامان بشم 

😌گویند ک هر تیره شبی را سحری هست خدایا روزی صد هزار بار شکرت بابت تو دلی که بعد از انتظار بهم دادی  خدا جونم مراقب حسامم باش و سالم تو بغلم بزارش   دوستت دارم قلب مامان روح بابا منو بابایی با عشق منتظر لمس دستاتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد گریه کردم با این تاپیک خدا حفظش کنه بچتو  منم رفتم امام رضا منم بش گفتم بار بعدی ک میام پی ...

سلام عزیزم

قربون محبتت

امضاتو خوندم بغش کردم

الهی شکرررررر

نینیت کی به دنیا اومد؟ بردیش مشهد؟

اگر برهنگی تمدن است،پس حیوانات از همه متمدن ترند! "شهیدمطهری"
2728
سلام عزیزم قربون محبتت امضاتو خوندم بغش کردم الهی شکرررررر نینیت کی به دنیا اومد؟ بردیش مشهد؟

نینیم الان پنج ماهشه ن هنوز نرفتیم ماضینمونو فروختیم ایشاللله بخریم میریم

😌گویند ک هر تیره شبی را سحری هست خدایا روزی صد هزار بار شکرت بابت تو دلی که بعد از انتظار بهم دادی  خدا جونم مراقب حسامم باش و سالم تو بغلم بزارش   دوستت دارم قلب مامان روح بابا منو بابایی با عشق منتظر لمس دستاتیم