2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی اذیت میشن و دوس دارم عمل کنم ولی شوه م نمیزاره ولی من داغونم میخوره به لباسم همش یه حس بدی د ...

من لبیا های بزرگ و زشتی داشتم
همیشه تو لباس و ورزش مشکل داشتم و عفونت مکرر میگرفتم تا با تحقیق زیاد دکتر مقتدری را پیدا کردم و عمل کردم واقعا کارشون عالیه منم همش از عوارضش میترسیدم خدایی ولی خداروشکر ایشونو پیدا کردم و توکل به خدا انجام دادم الانم خداروشکر میکنم که دکتر خوبی گیرم افتاد خداخیرش بده

راجع به چیش سوال داری عزیزم؟

حتما پیش یک متخصص زنان و زایمان خیلی خوب انجام بده فقط که مشکلی پیش نیاد برات.

من پیش دکتر کیمیا قاسمی انجام دادم این آدرس اینستاگرامشه میتونی ببین ویدیوهای توشو شاید جواب سوالتو بگیری.

https://www.instagram.com/dr.kimiaghasemi/

2731
من خیلی اذیت میشن و دوس دارم عمل کنم ولی شوه م نمیزاره ولی من داغونم میخوره به لباسم همش یه حس بدی د ...

عزیزم خب لابیاپلاستی رو با لیزر هم انجام میدن ولی خب انتخاب روش بستگی به پزشکت داره معاینه میکنن ببینن بهترین روش براتون کدومه دوست منم همین مشکل رو داشت با لیزر لابیاشو عمل کرد. خداروشکر دکترش خیلی خوب بود مشکلی نداره الان دگ

تا ۲۴ ساعت یخ میزاری و با سشوار خشک میکنی یکماهه اوکیه

این عمل لابیالاستی اتفاقا خیلی خوبه  فقط به شرط اینکه بری پیش دکتر خوب دوست من دکترش ندا مقتدری هست چون اونجا زندگی میکنه کلا لابیا شو عمل کرد پیش ایشون هیچی الان هر چی مشکلی هم داشته باشه از مشکلات زنانه میره پیش ایشون تازه الانم بارداره تحت نظر دکتره

برو پیش دکتر افسانه مهرنامی من همه دوست و اطرافیانم که عمل لابیاپلاستی کردن پیش ایشون رفتن

یکی با لیزر یکی با روش جراحی بستگی به شرایط خودت داره. چون خودمم پیششون جراحی کردم میدونم که درد اونجوری نداره و با مسکن اینا قابل تحمله

اگه بخوای میتونم ادرس سایتشون رو بهت بدم بری سر بزنی عزیزم
http://drmehrnami.com/
09904880588

خواهر من با اینکه مجرد هست اما عمل لابیاپلاستی انجام داده چون به صورت ژنتیکی لابیاهای بزرگی داشت و همش عفونت می گرفت. نزدیک یک سالی میشه عمل کرده و راضی و مثل گذشته دیگه عفونت نمیگیره. عملش رو پیش دکتر زنان خودم خانم دکتر ماندانا لطفی یگانه انجام داد. خیلی سریع و راحت انجام داد روزای اول بعد از عمل کمی درد داشت اما بعدش دیگه مشکل نداشت.
این شماره مطب دکتر لطفی یگانه است اگر تصمیم جدی برای عمل داری من ایشون معرفی می کنم

️ 02126806140 - 09194468244