2752
2734
عنوان

خانم های هنرمند بیاین نظر سنجی🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 110375 بازدید | 10304 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بهار جان .میشه دستور یه کیک ساده راواسم بفرستی .دستوری که گفتی واس کافی شاپ وخومشزس تا پیدا نکر ...

سلام

خوش اومدید لیست کیک های کافی شاپی صفحه ۶۵۱

لیست شیرینی ها صفحه ۶۶۵

مطالعه کنید سوال بود در خدمتم

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

سلام اسی جون،روز جهانی پسر،واسه پسرام پختیدم،

بنظرم اونجاهایی که خامه اندازه بوده،طرحش خوب افتاده اونجاهایی که انگار کمتر بهش خامه خورده طرحش در نیومده،

نظرت؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
سلام اسی جون،روز جهانی پسر،واسه پسرام پختیدم، بنظرم اونجاهایی که خامه اندازه بوده،طرحش خوب افتاده ا ...

به به

عالی عزیزم

سلام به روی ماهت

خیلی خوب شده

میدونی چرا اینطوری فک میکنی؟

چون خامه موقعی که میخوای شابلون بزنی یا شانه کشی کنی باید ۱درجه فرمش کمتر از حالت معمول باشه

تا به اصطلاح دندانه دار نشه طرحت

ولی الانم عالیه

به نظرم نقصی نداره

افرین که با صبر و حوصله درست کردی

به به عالی عزیزم سلام به روی ماهت خیلی خوب شده میدونی چرا اینطوری فک میکنی؟ چون خامه موقعی که م ...

مرسی،🌹

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بهارجانم عزیزم حالت خوبه؟

خودت و خانواده خوبید ؟

خبر سیل دیدم یاد خواهر قشنگم افتادم 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
بهارجانم عزیزم حالت خوبه؟ خودت و خانواده خوبید ؟ خبر سیل دیدم یاد خواهر قشنگم افتادم 

سلام بند دل عزیزم

خوبی؟

شکر خدا خوبیم

سمت ما نبود

فقط دوسه تا محله بود تو مشهد.

ولی همچنان بارندگی ادامه داره

سلام بند دل عزیزم خوبی؟ شکر خدا خوبیم سمت ما نبود فقط دوسه تا محله بود تو مشهد. ولی همچنان بارن ...

سلام قربونت برم من خوبم عزیزم 

خدارو شکر 

الهی بلا از همه ی هموطنام بدور باشه 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.

سلام بانو 

من تازه میخوام‌ کیک کافی شاپی برا نمونه ببرم کافه ها انشاءالله بتونم کارم رو شروع کنم

کیک رو اسلایسی قیمت بدم یا کامل؟

هرکدوم رو چند بدم مثلا یک اسلایس رو چقد قیمت بدم؟

مثلا کیک بی بی چند قیمت؟

کیک موکا چند؟

نمونه رو چجور ببرم؟

سلام بانو  من تازه میخوام‌ کیک کافی شاپی برا نمونه ببرم کافه ها انشاءالله بتونم کارم رو شروع ک ...

سلام

خوش اومدید

برای شروع کار اسلایسی بدید

درصد دور ریزش کمتره

قیمت ها اسلایس بسته به نوع کیک از ۳۵تا۸۵ تومن هست

سلام عزیزان ممنون از مطالب خوبتون که به اشتراک گذاشتید   . دستور خمیر پیتزا صفحه ۹۳ گشتم ...

سلام خوش اومدید

صفحه ۱۲۳ هست.

مطالب زیاده

هر رسپی مد نظرتونه بفرمایید شماره صفحشو بگم اذیت نشید