2733
2734
عنوان

خانم های هنرمند بیاین نظر سنجی🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 110587 بازدید | 10311 پست

سلام عزیزم ممنون از تاپیک مفید و پاسخگویی خوبتون❤️

من یه سوال دارم وقتی تیرامیسو با قالب کمربندی درست می کنم می خوام اسلایس ها راحت و تمیز و مرتب دربیاد چیکارکنم؟ به خاطر لبه ای که قالب داره خیلی سخته تمیز درآوردنش  بیسکویت های ته قالب بعضی جاها می چسبه و کامل در نمیاد

سلام عزیزم ممنون از تاپیک مفید و پاسخگویی خوبتون❤️ من یه سوال دارم وقتی تیرامیسو با قالب کمربندی در ...

سلام.

خوش اومدید.

تمام لذت و اصالت تیرامیسو سرو داخل لیوان های مکعبی مخصوص هست.بافت نرم تیرامیسو نباید به خاطر قالبی بودن با اضافه کردن زلاتین نابود بشع

در اکثر رستوران های برند ایران و جهان تیرامیسو داخل طرف سرو میشه و بافت خیلی نرمی داره

رسپی اصلی رو فدای زیبایی نکنید.

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اسی جون،بازم یه تمرین دیگه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
سلام اسی جون،بازم یه تمرین دیگه

سلام عزیزم

به به

چه کار شیکی

خامه کشی ۲۰

دیزاین ۲۰

سایز ۲۰

تونالیته رنگ ها ۲۰

بهت افتخار میکنم

2731
سلام عزیزم به به چه کار شیکی خامه کشی ۲۰ دیزاین ۲۰ سایز ۲۰ تونالیته رنگ ها ۲۰ بهت افتخار میکن ...

ممنونم🙈

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اسی جون،تو‌کیک اسفنجی اگه شکر کمتر از آرد ریخته بشه چی میشه؟

اسی جون،تو‌کیک اسفنجی اگه شکر کمتر از آرد ریخته بشه چی میشه؟

سلام.

طعم کیک بی مزه تر میشه.و چون باید شکر با تخم نرغ سبک بشه.کمی تو بافت تغییر ایجاد میکن