2733
2734
ای جانم خدا برات حفظش کنه عزیزم
خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دردونه جون به نظر منم خودتو دخالت نده تو این عصر علم و تکنو لوژی به دست آوردن شماره و مطب کاری نداره بگوخودشون زحمت بکشن......
خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
دکتر بهرنگ اباد پور -ستارخان 44207793 البته به زن داداشت بگو عمل راه چاره نیست چون خیلی ها بعد از عم ...

دكتر آباد پور كلينيك ابن سينا(دكتر مجاري و ناباروري مردان) ،فقط يكبار از شانس بد ما ،من رو ويزيت كرد و بدون توجه به جواب چند بار آزمايش به ما سريع آي يو آي رو پيشنهاد كرد كه بعد از كلي زمان كه قبلش گذاشتيم و انجام آي يو آي كه بعدش بود و كلي هزينه و وقت و انرژي صرف كرديم هيچ نتيجه اي نداشت.بعدا فهميدم با مشكلي كه من داشتم و در آزمايشات مكرر مشخص و واضح بود اصلا آي يو آي و حتي آي وي اف نتيجه اي نداشت   فقط ١ سال بيهوده رفت و آمد و مرخصي و هزينه و انرژي بخاطر اشتباه و ندانم كاري يك دكتر و همكارانش . به مردم دونسته ضرر ميززند و با آينده زندگي مردم بازي مي كنند كه پول آي يو آي و آي وي اف بگيرند.در ضمن اين بين دكتر زنان و بخش جنين شناسي اين كلينيك نيز جواب ها رو ديده بودند و يا تنونستند تشخيص بدن كه مشكل از جاي ديگري است و يا نخواستند بگن.حقشون بود شكايت مي كرديم ولي گذشتيم .