2752
2734
عنوان

marzi و تاکوی تخم مرغ 😁😋

| مشاهده متن کامل بحث + 16484 بازدید | 157 پست
سلام دوستم  بله ما به مهاجرت فکر میکنیم  منتها نه بی هدف و روی هوا  ما نمیتونیم با ...

سلام عزیزم همسرت عربی و انگلیسی بلده مهندس نفت هستن همسرت گلم؟؟؟. ب ما گفتن باید زبان فول بلد باشید واسه مهاجرت. دیگ نمیدونم تا چقدر راسته حرف موسسه مهاجرتی. 

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم همسرت عربی و انگلیسی بلده مهندس نفت هستن همسرت گلم؟؟؟. ب ما گفتن باید زبان فول بلد باشید ...

سلام گلم 

بله همسرم مهندس نفت هستند 

انگلیسی رو فول بلدن اما عربی رو نه 

در مورد عربی چیزی به ما نگفتن 

برای مهاجرت شغلی زبان انگلیسی باید فول باشه که همسر من هستند

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
در حال حاضر مردم گواتمالا و زیمباوه و ونزوئلا هم آزادی بیان و حقوق فردی دارن و برابری حقوق زن و مرد ...

استیکر مخصوص شما 👨‍👩‍👧اینه مرضی جون 😂😂 

راستی عزیزم ،برا خامه کشی کیک مینارین خیلییی سبک وپفکی میکنه کیکو ،بنظرت از چی استفاده کنم بهتره؟

استیکر مخصوص شما 👨‍👩‍👧اینه مرضی جون 😂😂  راستی عزیزم ،برا خامه کشی کیک مینارین خیلییی سبک ...

ماشااله چه دقتی من یه خانواده ۳ نفره رو زدم به جنسیت هاشون دقت نکردم کلا تو حواشی نیستم😁

خامه قنادی کولاک خوبه

ماشااله چه دقتی من یه خانواده ۳ نفره رو زدم به جنسیت هاشون دقت نکردم کلا تو حواشی نیستم😁 خامه ق ...

اره من خیلی ریز بین وحساسم 

واین حساسیتمم خیلی وقتا کار دستم میده😂😂😂

ممنون عزیزم کولاک میخرم پس ،عشقی😘😘❤️❤️

سلام مرضی چطوری خیلی وقته هی میام سایت هی تاپیک جدید نزدی بیا یه خبراز خودت بده 

سلام گلم خوبی 

کم سعادتم عزیزم 

ببخشید وقت نکردم دوست مهربونم