2733
2734

اولی

نو که میاد به بازار کهنه میشه پشت خطی    میشه تماس بی پاسخ   میشه عه  مگه زنگ زدی؟؟؟میشه الان جایم خودم زنگ میزنم  میشه مشترک مورد نظر شما دستگاهش خاموشه  ولی خودش بدجور روشنه !!!😔😔   زندگیم فدای لبخند های پسرم 😁😁 پسرم به امید روزی زنده ام  که بزرگشی و پشتم باشی   عزیز دلم  😘😘😘

سفید ولی یبار پوشیدی باید بشوری😢😢😢

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا شما مانتو تو خونه میپوشی؟؟ یا از مد چیزی سرت نمیشه

بد جوابشو دادی🙂

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
این مانتوِ؟؟؟!!!والا من بلیز میبینم نه مانتو همون شما سرت میشه بسمونه

نه عزیزم بلیز نیست به قول شما البته تا جایی که من میدونم بلوز درسته 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2740
ادم با ادبی هستن شمام مشوقشی😏 

بله 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^