2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره ولی من احساس میکنم خیلی گنهکارم.....نه اینکه همینجوری گفته باشم واقعا حس میکنم

این نشون میده ک آدم خوبی هستین و خدا دوستون داره چون آدم‌های بد رو به حال خودشون رها میکنه و عذاب وجدان معمولا ندارن

عزیز به این فک کردی ک تو جوونی توبه کنی

توبه کردم و میکنم ولی حس میکنم بخشیده نمیشم 

البته بیشترش حق الناسه

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 
توبه کردم و میکنم ولی حس میکنم بخشیده نمیشم  البته بیشترش حق الناسه

عزیزم برا حق الناس اگه مالی باشه اگه میشناسیش باید بهش برگردونی حتی به وسیله پست یا یه شخص دیگه 

پاکه نمیشناسی میتونی از طرفشون صدقه بدی 

‌گاه حق النای مالی نباشه میتونی براشون استغفار کنی و یا ثواب یه کار خیر را بهشون هدیه کنی خدا خیلی مهربونه برا همه چی راه گذاشته

2740
واقعا اینجوریه؟..... 

بله اینطورع 

مگه ندیدین آدمای ظالم و جلاد نه تنها از گناهشون ناراحت نمیشن بلکه خوشحال هم هستن ولی وقتی یه نفر عذاب وجدان داره یعنی هنوز از چشم خدا نیفتاده طینت پاکی داره و عذاب وجدان یه لطف از طرف خداست

عزیزم برا حق الناس اگه مالی باشه اگه میشناسیش باید بهش برگردونی حتی به وسیله پست یا یه شخص دیگه  ...

مالی نیست 

همینکارا رو میخوام بکنم سعیم کردم جبران کنم از یه طریقایی ان شاءالله خدا ازم قبول کنه

ممنون عزیزم واسه دلگرمیت

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 
مالی نیست  همینکارا رو میخوام بکنم سعیم کردم جبران کنم از یه طریقایی ان شاءالله خدا ازم قبول ک ...

خواهش عزیزم منم مث خودتم و فک میکردم هیچ راهی نداره و در عذاب بودم اما وقتی فهمیدم خدا اینهمه راه گذاشته واقعا باعث شد خیلی به خدا نزدیکتر بشم

خواهش عزیزم منم مث خودتم و فک میکردم هیچ راهی نداره و در عذاب بودم اما وقتی فهمیدم خدا اینهمه راه گذ ...

واقعا همینطوره ان شاءالله همیشه حال دلت خوب باشه