2733
2739
عنوان

بدون گوشی و آلارم صبح چطوری بیدار شم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادمایی که چرتوپرت میگن فک میکنن چرتوپرت نمیگن

لطفا نظرتون با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2731
چقد بی شخصیتی واقعا برات متاسفم

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
لطفا نظرتون با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

بار اولش نیست توهین میکنه 

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید
2738
با تو نبودم که با اون کاربر بالایی بودم

منم قبلا اون ایه رو میخوندم.خوبه.ولی الان هر ساعت بخوام میتونم بیدار بشم .بیشتر وقتها میتونم دیگران رو هم بیدار کنم

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
😂😂😂😂عی خدااا پارع شدم از خنده از امثال شما چنین کارایی برمیاد واقعا برای همین دستمالیاتون اوضا ...

@نی_نی_یار_شب    

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم