2737
2734
عنوان

جراحی کوچیک کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 21 پست
https://instagram.com/drmohammadkhalili?igshid=YmMyMTA2M2Y=

ممنونم ازت لطف کردی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یجوریم میشه پیش دکتر آقا لباسمو درارم خب بگم بیا سینه هامو ببین کوچیک بشن چجوری میشن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
2728

کجا زندگی می کنی؟؟؟ 

من خودم تو همدان زندگی می کنم برای جراحی کوچک کردن سینه پیش دکتر طاهره هاشم رفتم من دقیقا همین مشکل رو داشتم سینه هام به کتقم خیلی فشار می آورد ولی وقتی جراحی کردم خیلی راحت شدم ولی الان در مورد هزینه هاش هیچ اطلاعی ندارم. 

کجا زندگی می کنی؟؟؟  من خودم تو همدان زندگی می کنم برای جراحی کوچک کردن سینه پیش دکتر طاهره ها ...

میشه تجربتو از عمل بگی گلم؟ بعد عمل که بهوش میای درد زیاد داری؟ بعد چند وقت خوب میشه زخما؟؟؟ جاش مونده و تاابد میمونه؟؟؟ تا چه مدت باید سوتین مخصوص بزنی؟؟ بعد عمل الان لیفت شده یعنی پوستشم کشیدن و سفت بالا وامیسته؟؟؟ الان میتونی بدون سوتینم باشی؟؟ اخه یسری ها سینه هاشون کوچیکه خیلی وقتا سوتین نمیزنن یا تو تابستون بدون سوتین میذن بیرون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40