2737
2734
عنوان

وااای این شوهر من خیلی رو مخه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 37 پست
به جای خسته نباشید بهش گفتی برای یکی دیگه کار میکنی؟ نکنه خرجت رو کس دیگه ای میده؟  به نظرم خی ...

مطمئنم خود تو طلبکارترین آدم روی زمینی از تاپیکات معلومه...پس اضافی حرف نزن

دختر ۵ ساله درست نیست با پدرش بره حموم و بد جور توهین کردی به مادر شوهرت خوب نیست 

بله درست نیست بره و اصلا نبرش ولی قهر کردن سر یه همچین موضوع پیش پا افتادی ای از یه مرد واقعا چیز مسخره ای و فقط به خاطر تربیت اشتباه مادره...یاد بگیرید به پسراتون یاد بدید ناز کردن برا زنه نه برای مرد ...این حرف من نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعوای بین شما و همسرتون چه ربطی به مادرشوهرتون داره  بیچاره ما پسردارها بعدا چقدر باید فحش بشن ...

عزیزم میگم قهر کرد سر هیچی رفت اتاقش درم بست...مادرش رسما تاکید میکنه من یاد دادم قهر کنن و غرورشونو نشکنن...واقعا اگه شما پسردارا اینجور میخوای پسر تربیت کنی فحش که سهله هرچی بگی حقته

عزیزم میگم قهر کرد سر هیچی رفت اتاقش درم بست...مادرش رسما تاکید میکنه من یاد دادم قهر کنن و غرورشونو ...

خوب شوهر خودت فاقد عقل و شعور 

تو این مدت نتونستی یه کم روش تاثیر بزاری 

چه بسا که شما هم اخلاق های بد داشته باشید پس همسرتون هم باید به مادرتون فحش بده 

2728
خوب شوهر خودت فاقد عقل و شعور  تو این مدت نتونستی یه کم روش تاثیر بزاری  چه بسا که شما ه ...

عزیزم چیو فاقد عقل و شعوره...پس چرا پدر من داداشم دامادامون داییام خودم هیچ وقت با همسرمون قهر نمیکنیم...بشین فک کن ببین چرا؟؟؟چون خود من یک بار ندیدم مادرم یا پدرم قهر کنن...در بدترین شرایط و دعوا قهر نمیکنن...حالا باز زن قهر کنه یه چیز ...مرد من ندیدم بخدا....منم اگه اخلاق بدی دارم الگو برداری از پدرمه و مادرم ولی پدر مادر من با افتخار اعلام نمیکنن که آره ما اینجوریم بچمونم هست به کسی چه...ولی مادرشوهر من با افتخار اعلام میکنه که من اهل قهرم بچه هامم مثل خودم

بعد جالبه وقتی پسرش قهر میکنه من برادرشوهرمو دیدم میگه تو بمون پیش من زنتم بمونه خونه باباش یا خونه خودتون بعدا ادم میشه خودش بر میگرده...این مادره یا الاغ؟؟

توروخدا پسراتونو اینجور بار نیارید بخدا صعرتا صد مقصر مادره...چون پسر فقط و فقط حرف مادرو گوش میده

عزیزم چیو فاقد عقل و شعوره...پس چرا پدر من داداشم دامادامون داییام خودم هیچ وقت با همسرمون قهر نمیکن ...

اشتباه از خودته که میری نازش رو میکشی قهر کرد تو هم قهر کن خودش میاد طرفت چون هر بار تو پیش قدم شدی بیشتر ادامه میده نازش رو نکش 

اشتباه از خودته که میری نازش رو میکشی قهر کرد تو هم قهر کن خودش میاد طرفت چون هر بار تو پیش قدم شدی ...

فکر میکنی من قهر نکردم...از خداشه...مادرش با باشش دوماه قهر میمونن...به پسرش هم میگه خودت پاشو بپز بخور دوست نداره بره خونه باباش

بعد جالبه وقتی پسرش قهر میکنه من برادرشوهرمو دیدم میگه تو بمون پیش من زنتم بمونه خونه باباش یا خونه خودتون بعدا ادم میشه خودش بر میگرده...این مادره یا الاغ؟؟

توروخدا پسراتونو اینجور بار نیارید بخدا صعرتا صد مقصر مادره...چون پسر فقط و فقط حرف مادرو گوش میده

فکر میکنی من قهر نکردم...از خداشه...مادرش با باشش دوماه قهر میمونن...به پسرش هم میگه خودت پاشو بپز ب ...

والا مادرشوهر تو مشکل داره ما نه مادرهامون پسراشون اینجوری بزرگ کردن نه مادرشوهرم پسراش این مدلی هستن من هم کاملا تو خونه آدم صلح جویی هستم همش مدیریت میکنم که درگیری مخصوصا بین همسرم و پسرم کمتر بشه دختر و پسر نداره هر کسی بچه دار باید تو تربیت بچه اش سنگ تموم بزاره دختر هم به اندازه پسر تربیت میخواد

2740