2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چربياتو بده من نياز دارم كه چاق بشم 😬😬

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.                                                            
2728
2740

میشه گلم بگی راجب این دوقطبی چرا بوجود میاد، ارثیه یا ازافسردگی سراغ آدم میاد، یهو اینجور شدین ازچندسالگی، ان شاءالله بحق بی بی فاطمه زهرا زودی خوب خوب شی، اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

شكست عشقي چاقي دوفطبي بودن مجرد ٣٤ ساله بازم بگم

اینا شکست محسوب نمیشه، هرکی بزرگترش ه به این شکستا خندش گرفته وگفته چراناراحت شدم اون زمان، حیف دیر فهمیدم، اصلا مهم نباشه براتون، به نظرم حساس نباش وفکرنکن، بزا روحیت قوی باشه، مهم نباشه این مسائل 

منم ۲۰کیلو چاق بودم با متخصص تغذیه کم کردم .برو پیش روان پزشک خدایی نکرده بیماری لاعلاج ک نداری.خدایی نکرده سیانور بخوری روده و معدت تیکه تیکه میشه شبیه گیلاس میاد بالا اونوقت ب زمین و زمان جنگ میزنی و التماس اینو اونو میکنی ک زنده نگهت دارن .اینو دیدم ک میگم.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم .