2737
2734
عنوان

توروخدا اگه کسی بلده آزمایش ۲۴ ساعته ادرار منو تفسیر کنه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4663 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش ،و سعی نکن آزمایشتو خودت تفسیر کنی ،پزشک با توجه به شرایطتت نظرشو میگه .و بیشتر اوقات اصلا اصلا مشکلی وجود نداره .شما بارداری و یه پزشک بهتر می تونه راهنماییت کنه .برات استرس خوب نیست .الانم گوشیتو بذار کنار و کمی استراحت کن و برنامه بچین که بری پیش دکترت .ناراحتم نباش .مطمئنا هیچی نیست .

2728
عزیزم خب ورم یکی از دلایل کراتنین بالاست لطفا برو پیش همون دکتری که این ازمایشو برات تجویز کرد بی ا ...

دکتر زایشگاه نوشت دیروز رفتم شیفت یه دکتر دیگه بود خیلی سربالا جوابمو داد

اشتهام هم اتفاقا این چندوقت زیاد شده و سرگیجه هم ندارم

خب ۶۸ کیلوام اینبار ۴ و خرده ای شد  یعنی پایینه؟

توی حاملگی غلظت مواد در خون تا حدودی تغییر میکنه. 11 تا 20 رنج نرمال توی افراد غیر حامله هست. شما برای اطمینان بیشتر باید با پزشک زنان صحبت کنی. من  نمیدونم تغییرات غلظت کراتین توی حاملگی چه شکلیه.

نگران نباش ،و سعی نکن آزمایشتو خودت تفسیر کنی ،پزشک با توجه به شرایطتت نظرشو میگه .و بیشتر اوقات اصل ...

ممنون عزیزم

پناه برخدا

این بارداری از اولش برام کلی استرس داشت

دکتر خودم مطبش دوره دوسه روز پیش هم ویزیت شدم

ولی پیش یه دکتر نزدیک خونمون میبرم حتما

2740
آره ولی ممکنه بدلیل مسمومیت بارداری هم باشه که خطرناکه و ختم بارداری میدن

نه بابا چرا اولین دلیلو ول کردی رفتی سراغ بدترین😂اولین  دلیل ورم خود بارداریه شما چطور تشخیص میدین که ممکنه ورم مسمویت باشه

دکتر زایشگاه نوشت دیروز رفتم شیفت یه دکتر دیگه بود خیلی سربالا جوابمو داد اشتهام هم اتفاقا این چندو ...

خب عزیزم من نمیدونستم شما بارداری مقدار کراتنین شما با یه فرد معمولی متفاوته نباید با بقیه مقایسه کنی برای شما این مقدار کاملا طبیعیه اگر بیشتر از ۳۰۰ شده بود نرمال نیست ولی برای شما که بارداری طبیعیه به خاطر اینکه افزایش جریان خون در باردار هارو داریم حتی دفع پروتئین هم کاملا طبیعیه

سوره ی بقره معجزه است ممنون از کسانی که گفتن سوره بقره بخونیم روزی یه صفحه هم بخونید معجزه است خدایا شکرت که هوامو داری که دارمت.کاربری دست دونفره😊