2737
2739
عنوان

به صورتتون چیا میزنید من چی میزنم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 26 پست
به تمامه پوست میزنی؟؟

من اولش رفتم ارایشگاه جلسه ای250 میگرفت برام انجام میداد دیگه دیدم این به صرفه تره 

اره پوست صورت فقط باید بلد باشی چجوری بکشی بجز دور چشم همه جا میکشم ممکنه یکم کبود بشه کبودیش از بین میره ولی پوستت بعدش نرم ولطیف میشه 

وقتی استفاده کردی باید بعدش صورتت ویتامین سی یا ترمیم کننده بزنی عالی میشه

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
تونر، اسکراب،ماسک، سرم، اب رسان، بخور، ژل شستشو،

تونر و آبرسان میشه برند بگی بهم 

ژل شستشو داشتم یه مدت پوستم خشکه بدتر شد جوشام بیشتر شدن

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ترمیم کننده است صورتم خال داشت گرفتم برای جای خال ولی ازش راضی بودم کل صورتمو میزنم جای جوش هام ...

اینوچندگرفتی منم جای جوش دارم میخوام ازبین برن واقعا واسه جای جوش خوبه 

اینوچندگرفتی منم جای جوش دارم میخوام ازبین برن واقعا واسه جای جوش خوبه 

والاپارسال نزدیک هفتاد تومن بود حالا دقیق یادم نیست الان شیش ماهه استفاده میکنم جای جوشام به مرور کمرنگ شدن بعضیا کلا از بین رفتن 

خارجیش هم بود صد وخورده ایی من اونقدر نداشتم گفت اونم خوبه

2728
والاپارسال نزدیک هفتاد تومن بود حالا دقیق یادم نیست الان شیش ماهه استفاده میکنم جای جوشام به مرور کم ...

منم جای جوشام زیاده خیلی دوست دارم صورتم صاف بشه تاحداقل تاحدامکان کم بشه جوش های سرسیاه هم دارم میخوام اونام برن

من مرطوب کننده میزنم بعد کرم آزلادرم میزنم خوب بوده و کرم زینک اکساید...میخوام صابون انار بگیرم میگن برای جای جوش خوبه...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
منم جای جوشام زیاده خیلی دوست دارم صورتم صاف بشه تاحداقل تاحدامکان کم بشه جوش های سرسیاه هم دارم میخ ...

اگه میخواهی بزنی یه مدت کلا بزن من الان شیش ماهه میزنم راضیم جای جوشام خیلی کمرنگ شدن 

2738
میشه برند هاشون بگی من ضد آفتاب قبلا سان سیف داشتم خوب بود بعد پریم گرفتم راضی نیستم  سرم و ...

من بیشتر لوازم روتینم کره ای هست

الان یه چند قلم از کشور های دیگه هم خریدم

شوینده ام فوم دیپ اپیو و فوم مای ایسلند هست

تونرم بابونه ماموند

آبرسانم کرم آبرسان و مرطوب کننده رز بلغاری برند نیچر ریپالیک

سرم ویتامین سی یوجا برند سام بای می

دور چشمم ژل کورال اسکین بالم لبمم مال همین برند هست که توی ایران تولید میشه

سرم ویتامین سی میخوای بالانس،گارنیه خوبن

من میخوام فیزیشن فورمولا بخرم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
سلام گلم درمانم رو با خانم دکتر عباسی انجام دادم خیلیی راضی بودم تازه پیلینگ هالیوودی هم برام انجام ...

اره عزیزم واقعا کارشون تو شیراز تکه من هیچکس و مثل خانم دکتر عباسی ندیدم اینقدر حرفه ای و وارد و ماهر باشه توی کارش 🥰