2733
2734
عنوان

نماز جعفر طیار برای ازدواج کسی ازش معجزه دیده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 906 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا همش تاپیک میزنی نماز شب بخون شنیدم عالیه سعی کن ۴۰ شب بخونی

چون اعصابم خرده 

همش فکرای منفی سراغم میاد 

از کجا میدونی عالیه ؟ ماکه هردعایی کردیم حواب نداد

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
2728
https://www.ninisite.com/discussion/topic/8617400/دعا-برای-ازدواج-دارم?postId=236489344

خب عزیزم خودتم مجردی 

چرا خودت نمیخونی ؟ من نا امیدم 

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

چیزیکه به صلاح تون نباشه بهتون داده نمیشه به صلاح نبودن یعنی دچار وضعیتی میشید که بد هستش براتون 

صلوات دعای مستجابه به این طریقی که گفتم صلوات بفرس ائمه و شهدا اولیاء خدا نمیذارن مدیون بمونم برات جبران میکنن دعای این بزرگواران هیچ طلسمی نمیتونه جلوش بگیره

اگه چیزی به صلاح تون نباشه بهترشو بتتون میدن

سعی کن حق الناس مرتکب نشی طبق نظر مرجع تقلیدتون  شروع کن به جبران حق الناس (یعنی زنگ بزنید دفتر مرجع تقلیدتون یا براشون در سایت شون استفتاء ارسال کنید)در ضمن حق الناس فقط مادی و پولی نیست دلشکستن بدحجابی در برابر نامحرم و... حق الناسه

شهدا اموات عرفا پیامبران ائمه همه مسلمانان از صدر اسلام الی یوم القیامه و ذوی الحقوق شون به نیابت از اینا برای تعجیل در فرج موعود الهی حضرت مهدی ارواحنا فداه صلوات بفرستید و ثواب شو از طرف همین افراد هدیه بدین به امام زمان