2752
2734
عنوان

به نظرتون حساسیتم بجاست یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 22 پست
سونی جان براش کتابهایی بخر که فقط تصاویر داشته باشه ا زالا عادتش بده به کتاب خوندن

خودت هم در طول روز که وقتی پیششی بزار کتاب دستت باشه مثلا یه زمانی رو ثابت بزار برای بازی دونفرتون بعدش یه وقتی بزار برای کتاب خوندن

من الان حامله ام استرس دارم همینجوری نشستم دارم کتاب دانلود میکنم حس شما رو دارم هنوز نیومده خخخخخخ
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سونی به نظرم مادرشوهرتون خیلی میتونه بهتون کمک کنه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خوب سونی جون خوبه که بروی خودش نمیاری.اما خودت فکر نمیکنی خیلی میخوای بچت ایده آل باشه بنظر من بهتره در کنار بازی وتفریح کتاب خوندن هم باشه نقاشی کشیدن باشه اما نه تایم طولانی به اندازه ای که بچه حوصلش سرنره واذیت نشه
خدایا دانیالمو به خودت میسپارم