2737
2734
عنوان

کیا امروز نمیخوان تاپیک حذف کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 35 پست
گذاشتم عزیزم💖

مرسی عزیزم😘❤

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط روزانه یه تاپیک میشه حذف کرد ؟ 

اره هر نفر روزی ی تاپیک میتونه حذف کنه بخوات چنتا تاپیکش حذف بشن باید بده به بقیه کاربرا براش حذف کنن

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2728

لینکه تاپیکو چجوری کپی کنم بذارم

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
لینکه تاپیکو چجوری کپی کنم بذارم

میری تو تاپیکی که میخوای حذف کنی ۳نقطه سمت چپ رو انتخاب میکنی بعد اشتراک گذاری بعدم کپی پیوند

اینجوری کپی میشه