2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره فردا حتما دوباره میبرم دکتر میگم بنویسه آخه مدفوعشم معذرت میخوام شل و آبکی و مهمتر از اون لزجه و ...

حتما ازمایش بگیر.

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
ممنون عزیزم خدا خیرت بده ایقدر این مدت اذیت شده که حد نداره دکترام که کلا تعطیلند اصلا دل نمیسوزون ...

قربانت🙏🏻

فقط اون کرم که گفتم تا دو سه شب بیشتر نزنی، وگرنه باز برمیگرده.

روزش اگه لازم شد کرم کلتریمازول و بتامتازون رو با هم غاتی کن و یکم بمال تا همونجاهاییکه قرمزه.قبلشم با اب دست بکش و اروم بشور و خشکش کن بعد کرم بزن.

انشالله خوب میشه

✨✨💫عشق ماندگار….خداست💫✨✨
2731

تو ازمایش ادرار مشکلی انچنانی نیست ولی تو کشت باکتری هست اسهال دو هفته داره طبیعی نیست شما فردا ازمایش مدفوع بده که ببینی عفونت داره بعد درمان رو شردع کنی و  انتی بیوتیک بدی.

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
2738
اره کاملا راحته گریه نمیکنه ولی تمام جیغش موقع ادراره

احتمالا برفک دهان که مشکلی برای شیر خوردن نداره قطره نیستاتین هر ۶ ساعت ۲۵ قطره

تو ازمایش ادرار مشکلی انچنانی نیست ولی تو کشت باکتری هست اسهال دو هفته داره طبیعی نیست شما فردا ازما ...

ممنون مهربونم خدا همه عزیزاتو برات حفظ کنه برات دعا میکنم اگه لایق باشم.

حتما فردا یه دکتر دیگه میبرم و آز مدفوع هم میگیرم اخه گفتم لزجه میترسم بافت روده و کلیه اش خدای نکرده باشه.

راستش دکترای  اطفال شهرستان اینجا اصلا هیچی بارشون نیست

ممنون مهربونم خدا همه عزیزاتو برات حفظ کنه برات دعا میکنم اگه لایق باشم. حتما فردا یه دکتر دیگه میب ...

باتوجه به شرح حال بنظر میاد برفک دهان باشه که درمانش همون قطره هست و مشکلی نداره میتونین قطره رو روی گوش پاک کن بریزین بزنین به زبونش و حتما به سینه خودتونم بزنین.

انشالله که هرچه سریعتر حال بچتون خوب شه🌹