2733
2734
عنوان

خسته شدم میخوام چاااااااااااااااق بشم.......

| مشاهده متن کامل بحث + 3626 بازدید | 103 پست
سلنا جان دلیل نداره چون دنبال چاق شدن تاپیک زده این حرفو بزنی
مطمئنا اگه آدم ظاهرش مناسب باشه اعتماد بنفسشم بالا میره
مثلا من الان که دارم لاغر میشم با شیردهی فوق العاده بی انگیزم
مشکلات دیگم دارم تو زندگیم اما اینم آزارم میده
غنچه ی زندگی من در سیزدهمین روز سبز بهار شکفته شد...... خاله ها پسر شیرازی رأی و لایک نداره؟http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2013122907303417914....................... دوستان از وبلاگ لباسهای راحتی تا سن دوسال و بادی های کارترز دیدن فرمایید: http://arzanpoosh.blogfa.com/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

fatan

1392/10/16 7:33 ب.ظ

بانو من کارت دارم اومدی میگم

اومدم بیا بگووووووووووووووووووووووووووووو
هنگام به گریه انداختن زن, مواظب باشید...
" خدا " اشکهای او را می شمارد...
2731
سودابه جون عزیزم دیدم چند تا پشت سر هم بود پستات تکراری بودن یکیشو حذف کردم کلا حذف شد ببخشید شرمنده

دوستم ولی از پیشنهادت خوشم اومد حتما عملیش میکنم
سلام نی نی سایتیای گللللللللل

من اولین قدمم رو برداشتم رفتم دکتر واسم آزامایش نوشت

حالا باید تا 12 ساعت قبل از آز هیچی نخورم

من مییییییییییییییییییییییییییییرم از گرسنگی آخه
ارغوان جون باید از خوابت کم کنی گلم

خوب پاشو صبحانه بخور باز بخواب وزنتم که خوبه رعایت کنی تپلی میشی
میدونی بانو جون بالا تنم خوبه زیادیم هست فقط دلم کیخواد پایین تنم ب ا س ن و ران پر شه ... منم رفتم آز دادم همه چیم پایین بود و نرمال فقط دکتر بهم مولتی دیلی و زینک و ففول داد
شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .
سسسسسسسسللللللااااااااااام .منم میخام چااااق و خوش اندام بشممم
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
بچه ها به منم کمک کنین من از همتون داغون ترم.بیاین یه لیست بذاریم اینجا که چی بخوریم.نرگس تو یه پیشنهادایی داشتی دوستم بیا بگو...
قد170.وزن47..تا1اسفند باید 10کیلوزیادکنم...
هیچ چیز به اندازه هله هوله چاق نمیکنه(اگر من میتونستم از هله هوله دست بکشم مانکن میشدم). برین پیاده روی یا ورزش کنین بعدش فورا چیزای پر کالری بخورین (یه ساندویچ یا کیک و ابمیوه یا بستنی یا چیپس و....اوووووم دلممم همه اینا رو خواست). من قبلا قبلنااااا خیلی لاغر بودم مامانم قرص اشتها اور سیپروهپتادین (داروخانه ها دارن)به خوردم داد البته یکسالی پراکنده میخوردم. اشتها رو در حد ابروریزی زیاد میکنه البته هفته اول خواب اوره بدش بدن عادت میکنه نیم ساعت قبل از نهار و یکی هم نیم ساعت قبل از شام میخوردم (البته هفته اول تا بدن عادت کنه نصفی قبل از نهار و نصفی قبل از شام). خلاصه این شد که فک من به یکسره جنبیدن عادت کرده والان با اینکه سالها از اون زمان میگذره نتونستم ترک عادت کنم و حالا دنبال یه چیزی واسه لاغریم