2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ﻣﺎﺭﻳﺎﻥ ﺷﻜﺎﻳﺖ ﻧﻜﺮﺩﻳﻦ اﺯ ﺩﻛﺘﺮﺗﻮﻥ ﺑﺒﺨﺸﻴﺪ ﻓﻮﺿﻮﻟﻴﻪ ﻭﻟﻲ اﮔﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺷﺘﻲ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻩ ﭼﻪ اﺷﺘﺒﺎﻫﻲ ﻛﺮﺩﻥ ﺩﻛﺘﺮﺗﻮﻥ ﺷﺎﻳﺪ ﺑﺮاﻱ ﺑﻘﻴﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺑﺸﻪ
2731
وای خدای من
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
الهی خدا بچه سالم و صالح بهتون بده اگه لایق بدونین برای شما و صاحب تاپیک چهارده صلوات میفرستم .
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز//////////////////میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم
اقیانوس جان بعدا یه تاپیک میزنم ولی خلاصه اش این هست که من یکماه با علایم مسمومیت بارداری ویک هفته با فشار خون بالا بهش مراجعه کردم ولی ایشون بجای ختم به موقع بارداری که میتونست به من و پسرم برای زنده موندن کمک کنخ یهل انگاری کرد که منجر به مرگ پسرم شد و خودم داشتم میمردم وبیناییم رو بطور کامل و قنی از دست دادم که هنوز بیناییم بطور کامل برنگشته ویکماه در بیمارستان و یک هفته تو ای یب یو بستری بودم
ماریان جان خدارو شکر کن که روشو ندیدی و باهاش زندگی نکردی به این فکر کن اگه به دنیا میومد و خدا صحیح و سالم تو یه سانحه از تو میگرفتش میخواستی چی کار کنی خدارو شکر کن هر چند که خیلی سخت من روزی هزار بار به خودم میگم خدایا توس شکمم بود از من میگرفتیش تا اینکه اینطوری مهرشو به دلم بندازی و اینطوری بسوزم واسه اروم کردن خودم عضو این سایت شدم که ببینم خیلیا مثل من هستن عزیزم اگه جای تو بودم شکر میکردم مصلحتش بوده فقط فکر کن به دنیا میومد بعد هشت ماه از دستش میدادی ................