2752
2734
عنوان

دوستانی که عمل بینی انجام دادن میشه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 37 پست
من شهرستانم ولی دکترم تهرانم میاد دکتر امیراحمدی

همونکه بوشهره؟

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای ی چیزی بگم بحث آبروعه همراهت پایت باشه من بهوش اومدم اینقدر چرت و پرت گفته بودم،خواهرمم ازم فیلم گرفته بود جای کنترلم کنه اویزون دکترم شده بودم‌‌میگفتم حالا خوشگل شدم بیا منو بگیر😑😑

رو تخت میگفتم ب خاستگارام بگید بیان 

با پرستارم دعوام شده بود بهم گفته بود سنت کم بوده چرا عمل کردی(۲۰ سالمهههه) منم جواب بدی بهش داده بودم 

و کلی چیزای دیگ ک زشته ادامه بدم 

تو مراقب باش بگو کنترلت کنن جای فیلم گرفتن😫

اکانت دست سه (دختر) است
وای ی چیزی بگم بحث آبروعه همراهت پایت باشه من بهوش اومدم اینقدر چرت و پرت گفته بودم،خواهرمم ازم فیلم ...

🤣🤣احسنت 

من بعد از بهوش اومدن پرستار پرسید اسمت چیه ؟ که سطح هوشیاریمو بسنجه منم خستههههه دستمو سمتش گرفتم که از روی  دستبند مشخصاتمو بخونه ،خندید گفت نه میخوام خودت بگی حوصله نداشتم باسنمو بهش دادم خوابیدم

کلا هرکس باهام حرف میزد رومو برمیگردوندم باسنمو بهش میدادم و میخوابیدم 

آبروریزی نکردم 

ولییییی هم اتاقیم قشنگگگ ترکونداااا 

پرستار نامرد به همراهاش میگفت ازش فیلم بگیرید مدرک جمع کنید 😑

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
🤣🤣احسنت  من بعد از بهوش اومدن پرستار پرسید اسمت چیه ؟ که سطح هوشیاریمو بسنجه منم خستههههه دس ...

میدونی چقدر باخت دادم سر فیلما ک استوری نکنن😂😂😂

نصف پول عملم حق السکوت دادم

اکانت دست سه (دختر) است