2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 417761 بازدید | 33059 پست
تحمل عزیزم😢 من الان تازه معدم آروم گرفته . تنها کاری که میتونی بکنی مقدار غذا رو کم کنی وعده ها رو ...

من اصلا تو بارداری قبلیم اینجوری نبودم!!!!!اما الان از معده درد و این حس سنگینی دارم خفه میشم،عرق نعنا یکم ارومم میکنه،ضرر که نداره؟؟؟؟

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اصلا تو بارداری قبلیم اینجوری نبودم!!!!!اما الان از معده درد و این حس سنگینی دارم خفه میشم،عرق نع ...

منم تو قبلیم اینجوری نبودم😂ربطی نداره عزیزم بارداریا متفاوته . کمش ضرر نداره ولی زیاده روی نکن . من که عرق نعنا هم جواب نداد یبار امتحان کردم . دکتر برام قرص فاموتیدین نوشت تا جایی که میشد تحمل میکردم دیگه نمیشد قرص میخوردم . دکتر گفته بود ضرر نداره از ماه سوم به بعد ولی من بازم سعی میکردم به تغذیه اهمیت بدم و مراعات کنم تا قرص بخورم

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس بودنت قشنگترین حس دنیاست💙🧿                           الهی سلامت باشی و در پناه خدا عزیز مادر 🤲🫀    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من درد معدم بقدری شدید بود پشتم تیییر میکشید و درد میکرد تو عمرم اینجوری معده درد نداشتم ‌‌. انگار معدم ضعیف شده بود کلا ... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس بودنت قشنگترین حس دنیاست💙🧿                           الهی سلامت باشی و در پناه خدا عزیز مادر 🤲🫀    
ببینم تو تیکر بارداری با من ۵ هفته فرق داری یعنی باید اول ۲۸ باشی چرا میگی ۲۶ هفته!!! من امروز وارد ...

بمن۲تا تاریخ دادن،تو ان تی تاریخ زایمانو ۱۷شهریور حساب زده برام،،بعداز اون همه سونوهام ۶یا۸شهریور زده.منم تیکرمو ۸شهریور حساب کردم

ماماهم تو بهداشت معاینه میکنه شکمم میگ میخوره بهت۲۷هفته باشی ولی دکترم میگ از ان تی حساب میکنم

حالا نمیدونم دقیق کدومش درسته

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
2731
توی سونو قبلیم اصلا نداشتم اما الان ۲تاش ۲سانته یکیشم ۵.۵ میل

خب از قبل نداشتی و کوچیکه مشکلی نیست، یکی از بچه‌ها فیبروم خیلی بزرگ داشت، که نیاز به جراحی داشت؛ بعدش باردار هم شد به سلامتم نی‌نی‌ش رو دنیا اورد

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
دقییییقا من حتا آب هم نمیتونم بخورم. اینقدر عطش میگیرم آرزو دارم با خیال راحت آب بخورم همونم کوفتم م ...

همون ماست بخور پس، من اصلا لب به دوغ نمیزتم مخصوصا ترش، تو بارداریم فقط دوغ ترش ماهشام نجاتم داد.. یه قلوپ کوچولو میخوردم ارومم میکرد میتونستم چند قاشق غذا بخورم

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
سلام عزیزم خوبی ان شاالله یکم دیگه بگذره بهتر میشی منو یادته کلا معدم راه نمیمود باهام از اول تا همی ...

سلام روشا جون. ممنونم عزیزم شما خوبی؟

آره یادمه میگفتی. ولی فک کردم با ترد کنترل کردی تهوعت. رو دیگه خوب شدی. 

نمیدونستم هنوز درگیری

خداروشکر که خوب شدی🙏🙏🙏

انشالله باقی بارداریت راحت باشه. 

نمیدونم چرا من فک میکنم تا اخرش درگیرم😁

تازه یکم تهوعم. تو بعضی موارد یهتر شد ولی ترش کردن و دردو سوزش معده و سنگینی و حساسیت به بو و غذا و فلان و بیسار همچنان ادامه داره😬😬😬

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون ماست بخور پس، من اصلا لب به دوغ نمیزتم مخصوصا ترش، تو بارداریم فقط دوغ ترش ماهشام نجاتم داد.. ی ...

واقعا نعمته که یه چیزی به آدم حتا واسه چند دقیقه استراحت بده

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اصلا فکر نمیکردم بارداری انقدر سخت باشه😢

عزمزمه تو تنها نیستی😁😁🤦‍♀️

من بیرون بعضیارو میبینم ک مثلا۳تا۴تا بچه دارن،پیش خودم میگم ینی خدامیدونه چقد سختی کشیده خانومه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀
عزمزمه تو تنها نیستی😁😁🤦‍♀️ من بیرون بعضیارو میبینم ک مثلا۳تا۴تا بچه دارن،پیش خودم میگم ینی خدامی ...

منم واقعا برام عجیبه این کلیپای خارجی رو میبینم هرکدوم کلی بچه دارن و تو بارداری اینقدر سرحال هستن و ورزشکار من ک ۳ ماهه رو مبلم😂

سلام روشا جون. ممنونم عزیزم شما خوبی؟ آره یادمه میگفتی. ولی فک کردم با ترد کنترل کردی تهوعت. رو دیگ ...

ممنون عززیزم شکر خدا 🙏

اون که تهوعم بودم که با ترد کنترل کردم خواهر معدم جداگانه از اول اذیتم کرد😂 کلا بخوای حساب کنی هر سری ادم درگیر یه چیزه . ولی جداً بارداریا سخت شده من بارداری اولم راحتتر بودم والا🤦🏻‍♀️

اما بازم خداروشکر بسلامت بگذره سختیش رو به جون میخرم🤲

الهی برا هممون بسلامتی بگذره و بچمون رو با خوشحالی بغل بگیریم🤲🤲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم واقعا برام عجیبه این کلیپای خارجی رو میبینم هرکدوم کلی بچه دارن و تو بارداری اینقدر سرحال هستن و ...

من الان از وقتی وارد۷شدم،استخونای همه جام درد میکنه،حتی بندبند انگشتام خشک میشه نمیدونم بخاطر استراحت زیاده یا ن عادیه،ی بالش میخوام جا ب جا کنم انگار کوه کندم....با هرچرخش بچه دسشوییم میگیره.معدم انگار سنگه یبوستمم ک شدیدشدع😁😁😁ولی شکر خدا انشاالله صحیح و سلامت بگذره

بااینک شکمم هنوز انقد بزرگ و سنگین نیس اصلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀ماهیچ،،،الهی همه تو🍀

[QUOTE=341067823]من الان از وقتی وارد۷شدم،استخونای همه جام درد میکنه،حتی بندبند انگشتام خشک میشه نمیدونم بخاطر استراح ...[/QUOTخداروشکر ک ب سلامتی ۷ماه رو گذروندی ایشالا صحیح و سالم بغل بگیریش😍

من ک هنوز اول راهم زمان هم نمیگذره 🥲