2737
2739
عنوان

ماماناشماباشیدازاین گلسراواسه دخملاتون میخرید؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 48 پست
یعنی تاحالا ازاولی که مسکن ملی دادن ۵تافازرودرحال احداث یاتحویلن وازاین دوره ماهاهستیم که میشیم فاز۶

آها پس ربطی ب قرعه کشی ندارن ک ببینیم چندمیم.مرسی گلم 😊

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙
آها پس ربطی ب قرعه کشی ندارن ک ببینیم چندمیم.مرسی گلم 😊

خواهش میکنم💖💖

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم از جهش مسکن چخبر شما بانک رفتی پول واریز کردید ؟ برا ما فقط تایید اولیه زده . دیگه هیچی تاحالا پیامک نیومده برای واریز و قرعه کشی .. شما چطور؟

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙
سلام عزیزم از جهش مسکن چخبر شما بانک رفتی پول واریز کردید ؟ برا ما فقط تایید اولیه زده . دیگه هیچی ت ...

سلام گلم 

فعلاکه هیچی توی سایت زده درحال تاییداستعلام

گفتن اگه پیامک نیومده به این دلیله که متقاضی توی شهرشون بالاس وزمینش جورنشده

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731