2733
2739
عنوان

پلنگی ام ۶۹ ساله از لوبیا پلو😬😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 5071 بازدید | 429 پست

رنگ رنگیم 57 ساله از خورشت قیمه

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
😂😂😂❤ تاپیکت خیلی باحال بود 😂❤ بلاخره بعد هزار تا تاپیک مادر شوهرو خیانت و تاپیکای چرتو پرت . یه ...

قربونت💚قابلتو نداشت

گفتن خنک 🤣🤣🤣

والا من این خنکارو دوس داشتم😁😁

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نارنجی ،17،خورش لوبیا سفید پلو😎😂😂

عزیزم نارنجی جان این تاپیک یه ماه پیش🙂

نوش جان سفیدپلو🤭

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
اره میدونم قربونت بشم دوس داشتم جواب بدم😉😎😂😂😂❤

خوب کردی💚🌹

2738

نارنجی ام ۸۳ ساله از چیپس موسیری 

من یک دختر تلاش گرم با سختی ها میجنگم تا به آرزو هلش برسه رشته ریاضی هستم پس اگه مسئله ای جلو هدفمو بگیره اونو حل میکنم مسئله های  ریاضی حل کردن مثل آب خوردنه 😘😉این کاربری دست ۲ نفر هست ما ۲ نفریم مادر و دختر پس اگه تایپک ها موضوع های متفاوتی بود تعجب نکنید 🙂🙃