2752
2734
دورت بگردم همچنین. چون گفتی همه چی خوبه گفتم شایدمشکل ایمنی انعقادی داری ک بدنت جنین وپس میزنه حتما ...

بنظرم این دکترها خیلی  بی انصافاً نمیبینن با چه سختی داریم انتقال میدیم،من حتی انتقال دومم که منفی شد به دکتر گفتم برام آزمایش ایمنی بنویس گفت باشه و در نهایت دوباره ننوشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام فائزه جون خیلی خیلی مبارکتت باشه خداروشکر عزیزم. خیلی خوشحال شدم سختیات تموم شدخودتونینی خوبین؟ ...

قربونت عزیزم.

بچم زردی داره 

خودم از نظر دردهای قبل زایمان بهترم.‌ولی درد بخیه هام زیاده

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
خوش نام باشه انشاالله اوایل تولد زدن حساسیت روی پوست طبیعیه

سلام پسرم زردی داره چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
سلام عزیزدل خداروشکر بهترین. بهترترم میشین.نلای نازو از طرف من ببوسش😍🥰    والایگانه جون ...

چشم عزیزم قربون محبتت😘

انشالله بهترین اتفاق تو بهترین زمان برات اتفاق میفته خواهر گلم❤️

قدمش مبارک باشه عزیزم

ممنونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر گفت جنین پنچ روزه انتقال میدم 🥲نمیدونم چرا گف احتما منفی تو اول همیش زیاده 

دکتر من گفت تو ۵ روزه جنین ضعیف میشه گفت نمیزارم دستکاری بشه.گفت جنین سه روزه با سلول بالا تو رحم مادر بهتر رشد میکنه و بارداری بهتریم داری .بعد انتقال کرونا گرفتم گفت نترس هیچی نمیشه جنینی که بخاد بخاطر سرما خوردگی بیفته همون بهتر که نمونه.دکتر خوبی بود با ۸۰ درصد امار بالا رفت از ایران .انقدر درخواست کشورای عربی و امریکا داشت حیف شد 

سلام پسرم زردی داره چیکار کنم

سلام

شیر بهش زیاد بده 

شیر خشکم بده

تا دفعش زیاد باشه

خودت خنکی بخور شیر خشت و ترنجبینم خوبه

بدنشو زیاد گرم نگه ندار

من پسرم ۱۰ روز زردی داشت دخترم ۴۵ روز طول کشید یهو خودش خوب شد

زردی بعد هفت روز اول دیگه زیاد مهم نیست

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻

من این چند روز که نبودم درگیر واکسن بچه ها بودم که خداروهزار مرتبه شکر واقعا چیزی نبود

همون دمه در بهداشت استامنیفون دادم رفتم داخل اومدم خونه یه قطره استا ریختم روی جای واکسنشون خداروشکر نه درد داشتن نه تب کردن

استا هم مارک پاراکید گرفتم واقعا خوشمزه بود بچه ها هیچ مقاومتی برای خوردنش نکردن

ولی برای استا ساعت زنگ میزاشتم سر موقع میدادم مرتبم تبشونو چک میکردم و کاملا خنک نگهشون داشتم یه تیشرت نخی با شلوار نخی

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
آرات جان،شما برای انتقال دوم چه کارهایی کردین که به مثبت شدنتون کمک کرد، منظورم از هردو لحاظ هم تغذی ...

رفتم باشگاه بعد باشگاه پیاده روی بعد رحموبا روغن سیاهدونه ماساژ دادم سردیجات نخوردم .شب انتقال پای مرغ خوردم.صبح انتقال ی پاچه از شب میپخت خوردم امپول پروژسترون قبل انتقال زدم .اومدم خونه باز پای مرغ خوردم .دوروز استراحت کردم ولی نه کامل فقط بلند شدم اروم برای خودم غذا درست میکردم .چون به کسی نگفتم هرچی به کسی نگی اعصابت راحتره. برای خودم ی بلدرچین مینداختم تو شیشه یه تیکه به و لوبیا سبز چندتا نخود و ی تیکه هویج و پیاز و نمکدر شیشه میبستم مینداختم تو قابلمه .درشو باز میکردم شیرشو میگرفتم میخوردم.اصلا علائم بارداری نداشتم نه سینه درد نه لک بینی هیچییییییی حتی روز چهارم رفتم خیابون روز پنجم رفتم ی روستا امامزاده 😂درش بسته بود برگشتم چون امید نداشتم  روز ۱۴ بتا ۱۲۰۰ بود .راستی اصلا من حالت تهوع بارداری نداشتم واذیت نشدم

رفتم باشگاه بعد باشگاه پیاده روی بعد رحموبا روغن سیاهدونه ماساژ دادم سردیجات نخوردم .شب انتقال پای م ...

سلام به همه دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

آرات جون خوبی

نی نیت چیه و چند وقتته؟

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام شیر بهش زیاد بده  شیر خشکم بده تا دفعش زیاد باشه خودت خنکی بخور شیر خشت و ترنجبینم خوب ...

عددشون چند بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706