2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خانمی من خیاطی بلد نیستم ولی اون مدل مثل کادو کردنه. کادو که میکنیم گوشه ها اضافه میاد توی این مدلها گوشه رو بده داخل وبا سوزن به هم وصل کن و اضافه مثلثیش رو ببر و بعدبدوز و کش بذار. اگر مدل امادش رو داشته باشی و بهش نگاه کنی متوجه میشی کجا رو باید بچینی
لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
دوخت روکش تشک خواشخواب
همون کاور کش دارها!!!

در این طرح X و Y طول و عرض تشک هستن و a قطر تشک یا همون بلندیش
1. مستطیلی به اندازه تشک میکشید
2. به هر ضلع مستطیل به اندازه 2a اضافه می کنیم
3. از محل خطوط بنفش در تصویر وسط می بریم
4. طبق طرح سمت راست و از روی فلش ها قسمت های بریده شده رو به هم میدوزیم تا چیزی شبیه یه جعبه درست بشه
5. حالا دورتادور لبه رو تو میذاریم و کش رد می کنیم مثل تصویر آخر
آپلود عکس

کالای خواب ناز مرکزی بینظیر از بهترین کالای خواب هست که بهترین و جذاب ترین روتختی های همه سنین و عروس داماد، با پارچه های خاص که کمتر جایی که ازشون دارند دوخت ملحفه تشک و بالش رو انجام میدن لحاف کرسی های فوق العاده هم دارند میتونید با تماس تلفنی در هر شهری که هستند ازشون مشاوره بگیرند بهترین پیشنهاد هارا بهتون میدن قیمتاشون خیلی ارزونه چون کالای ملی هست و هیچ نقصی تو کاراشون نیست وب سایت و صفحه اینستاگرام هم دارن

02632234313

2706