2733
2734
عنوان

سلام من دوبار خواب میبینم میرم امام رضا و کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 43 پست

قبل از اینکه کربلا بری و امام رضا سعی کنیم انساااااااااان باشیم این متفاوت بودن به اندازه تمام دین ها برتری داره 

رفتن مهم نیست مهم بودنمون در هر جا و مکانی هست که باعث شکوفایی و نیت خیر داشتن و موفیقت هموطن رو خواستن هستو ولااااااااااااااااااااغیر .... اریا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اینکه ادم یه مکانی که مقدسه بره زیاد مهم نیست ..... منظورم اینه ادم نرفته به اون مکان مقدس همه او ...

اهاممنونم الان چندبار همیشع خواب میبینم میرم امام رضا چندبار خواب دیدم ولی کربلا فقط اون روز خواب دیدم ک پیادع میرم زیارتش

2728
اهاممنونم الان چندبار همیشع خواب میبینم میرم امام رضا چندبار خواب دیدم ولی کربلا فقط اون روز خواب دی ...

من میگم کاش ادم خواب ببینه که چطور مشکلات مردمی که نون تو کاسه خون میزنن میخورن رو حل کنیم .... اون مرز نشین و کپر نشین و اون دختری دبستانی که اب خوردن نداره بخوره گنداب مونده لجنی رو میخوره و میمیره برای اینها یه خواب ببینیم که راه حل پیدا کنیم وووووووووووووووو هزاران مشکل جامعه ام 

من میگم کاش ادم خواب ببینه که چطور مشکلات مردمی که نون تو کاسه خون میزنن میخورن رو حل کنیم .... اون ...

اره والله راست میگی اخه کی بفکر این ادما هست ما ک یه زوج هستیم بچه دارم بخدا ارزو داریم بریم خونه جدا ولی اینقد پول کرایه ها بالا هست و جلو خونه میخوان ک یه عمر کار کنی نمیتونی جمعشون کنی میخواد کل حقوق شوهرمو جمع کنیم واسه کرایه خونه ولی مجبوریم پیش خانوادش بسوزیم بسازیم اخه این حق ماست چقد ظلمه ک یه اجاره خونه ۲میلیون بدی ۲۰۰ تمن جلو اخه بی وژدان ها اینارو از کجا بیاریم اگ داشتیم ک خونه میخریدیم ن اجاره میکردیم 

2738
خوزستان

بسیار عالی خلاصه انسانیت در بین ما مردم نباید بمیره 

خودم دو تا مستاجر دارم یکی زیر زمین 120 متره میشینه 17 پیش داده گفتم هر چی اجاره در توانت هست بده ماهی 350 میده 

یکی هم یه واحد 95 متره 20 پیش اونم مثل قبلی گفتم هر چی میتونی و سعته بده ماهی 800 میده الان5 ساله پیش منن

جامعه ما مشکل شده ماها که باید همو درک کنیم ما نباید همه چیزو در پول ببینیم درک همنوع خیلی خیلی مقدمه بر همه چیز ووووووووووووووووووووو 

بسیار عالی خلاصه انسانیت در بین ما مردم نباید بمیره  خودم دو تا مستاجر دارم یکی زیر زمین 120 م ...

اره داقعا انسانیت مرده فقط بعضیا درک دارن واگرنه کل دنیا زندگی ها با پول داره میگذره حس میکنن تا مردن پولارو باخودشون میبرن واقعا دنیای عجیبه با وجود اینکه میدونن میمیرن فقط همون پارچه سفید باخودشون میبرن بازم حرص میخورن ظلم میکنن واقعا دنیای عجیبیه... دیروز یه خونه تو برنامع دیوار نگاه کردیم ۲۵۰۰ میلیون رهن اخه از کجا بیاریم.. یکی دیگ نوشته بود ۱۵۰ جلو با ماهی یه تمن. یکی دیگ نوشته بود ۱۰۰ تمن جلو با ماهی ۲ تمن اخه کارگرا بدبخت از کجا بیارن انصاف داشته باشین یکم مگ حقوق دارن کارمندن دکترن اگ کارمند دکتربودن ک خونه داشتن ن در ب در دنبال خونه بودن و شما ظلم کنین