2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. ببخشید اینجا پیام میدم میشه لطفا بهم بگی چیکار کردی باردار شدی؟ پودر اینوفولیک مصرف کردی؟ منم تنبلی دارم و تو اقدامم اما نشده.. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنی واقعا احتیاج دارم

سلام عزیزم. ببخشید اینجا پیام میدم میشه لطفا بهم بگی چیکار کردی باردار شدی؟ پودر اینوفولیک مصرف کردی ...

سلام عزیزم ببخشید دیر پیامتو دیدم. 

آره عزیزم همین پودر را مصرف کردم. مشکلتون چیه؟ 

2731
سلام عزیزم ببخشید دیر پیامتو دیدم.  آره عزیزم همین پودر را مصرف کردم. مشکلتون چیه؟

سلام عزیزم من پلی کیستیک هستم، تنبلی تخمدان، اقدام میکنم ولی باردار نمیشم. چطور باید استفاده کنم این پودر رو.. ممنون میشم اگه کار خاص دیگه ای انجام دادید یا پیش دمتر خاصی رفتید به منم بگیذ خیلی استرس دارم

سلام عزیزم من پلی کیستیک هستم، تنبلی تخمدان، اقدام میکنم ولی باردار نمیشم. چطور باید استفاده کنم این ...

منم شرایط شما را داشتم عزیزم. یکم هم اسپرم همسرم ضعیف بود. یادمه تابستان پارسال مصرف انبه زیاد داشتیم

که آبان هم باردار شدم. کدوم شهرهستی؟