2733
2734
خدا خیرت بده که بهش کمک کردی و مثل خیلی از ادمها بی اعتنا از کنارش نگذشتی
حتما خدا جواب محبتت و میده .الان هر ارزویی داری بکن.چون این حیوونکی ها مثله فرشته میمونن . من هرچی از خدا خواستم از کمک به حیوونا گرفتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کجاش نجسه آخه سگ بیچاره...
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
عزیزم احتمالا ترسیده... کنارش بشین و دستتو بگیر جلوی بینیش بزار بوت کنه بعد اروم اروم سرشو ناز کن...
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
من سگ بازم شدیدا 😂 بگو عزیزم.هم خودم سگ دارم هم عاشق سگم و اطلاعاتم بالاست.مادر شوهرم اینام ٢ تا دا ...

سلام عزیزم ما میخواییم بریم تو یه خونه باغ زندگی کنیم 

و یه سگ نگهبان میخواییم  بخریم 

نمیدونیم از کجا و چی بخریم میشه راهنمایی کنید