2733
2734
عنوان

عکس شیرینی عید

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 87 پست
کلاس رفتی؟؟

نه عزیزم اولین بارم بود درست میکردم

البته قطاب و شیرینی کوکی شکلاتی قبلا  درست کرده بودم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از رو پیجی درست کردیء؟ بمن میگی

اره گلم برات میفرستم همه رو😍

اینو من شکل برگ درست کردم

https://www.instagram.com/p/Ca5-0enIanQ/?

utm_medium=copy_link

این یکی همون ریزها که شکلاتی و سفید و زعفرونی

https://www.instagram.com/p/CXa9M_bNGF_/?utm_medium=copy_link

کوکی شکلاتی نارگیلی

https://www.instagram.com/p/CILzxA-neDS/?

utm_medium=copy_link

کوکی پسته ای و فندوقی

https://www.tasvirezendegi.com/طرز-تهیه-6-نوع-شیرینی-عید-خوشمزه/#1#1

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

جانم این شیرینی زرد ها که تو عکس اول اون ردیف اول بالا چیدی اونا نخود چی هستن؟

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
جانم این شیرینی زرد ها که تو عکس اول اون ردیف اول بالا چیدی اونا نخود چی هستن؟

اره عزیزم نخودچین

اره عزیزم نخودچین

جانم مقدار موادت چجوریه نصف ارد نخودچی میزنی نصف ساده؟

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
جانم مقدار موادت چجوریه نصف ارد نخودچی میزنی نصف ساده؟

عزیزم من الان مسافرتم بذار ببینم دستور پختش توی اینستا دارم

اگر نداشتم رفتم خونه برات پیداش میکنم

عزیزم من الان مسافرتم بذار ببینم دستور پختش توی اینستا دارم اگر نداشتم رفتم خونه برات پیداش میکنم

مرسی جانم خوش بگذره بهت❤️

مرسی جانم خوش بگذره بهت❤️

قربونت فدایت

مثل اینکه پست اینستاشو حذف کرده 

خونه رفتم میگردم ببینم پیداش میکنم

چه خوشکل. چقدره هزینه اشون شد.برای دوتاظرف؟ 

چشمات قشنگ میبینه والا یادم هیچی توی خونه نداشتم

تقریبا ۲۰۰ تومن مواد گرفتم