2733
2734
عنوان

عروسی دعوت شدیم؟بریم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 22 پست
ما شیشم فروردین فامیل دور دعوتیم نمیریم،هرچند اگر کرونا هم نبود فکر نکنم میرفتیم🤣اما حالا کرونا را ...

ما دقیقا روز سال تحویل عروسی دعوتیم😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستی اگه رفتم هدیه چی ببرم؟پارسیان خوبه؟

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
نرو بابا

حوصله عروسی و سر و صدا ندارم...

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
حوصله عروسی و سر و صدا ندارم...

منم بچه کوچیک دارم

اونو که نمیبرم

خودم و شوهرم میریم

عروسی خواهرشوهرمه🤦‍♀️راه دورم هست

نمیشه نرم 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
منم بچه کوچیک دارم اونو که نمیبرم خودم و شوهرم میریم عروسی خواهرشوهرمه🤦‍♀️راه دورم هست نمیشه نر ...

من پدرم سه چهار ماهه فوت شدن راستش دل و دماغ عروسی ندارم.

دختر همسایه قبلیمونه که چهار پنج ساله همو ندیدیم اما دوست هستیم و روابطمون تلفنی و...هست.من و مادرم ...

برین

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...
من پدرم سه چهار ماهه فوت شدن راستش دل و دماغ عروسی ندارم.

خدا رحمتشون کنه واسه شادی روحشون صلوات فرستادم