2737
2734
عنوان

دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 44 پست
آره عزیزم ممنون از درکت..... ن منصرف ک نمیشه  فقط و فقط تو خودشه  تازه ی معشوقه هم ...

خواهش میکنم

خب اینم درک میکنم 

ان شاء الله موفق باشن هر جا هستن

و شما هم موفق و در پناه حق باشید

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مرسی عزیزم 

خواهش میکنم

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2740

عزیزم چرا؟

خب تماس تصویری هست بالاخره هر یک مدت دیدار دارین

باید دید هدفش از مهاجرت چیه

قطعا حال و هواش با مهاجرت بهتر میشه و اینده اش اوکی میشه اونجا حال دلش بهتره

شماهم کم کم با نبودنش و دوریش عادت میکنی 

عزیزم چرا؟ خب تماس تصویری هست بالاخره هر یک مدت دیدار دارین باید دید هدفش از مهاجرت چیه قطعا حال ...

آره شاید بره یکم بتونم تحمل کنم... حال این روزای آخرش منو دق میده.... وقتی میبینم دلش گرفته وقتی میبینم ن خواب داره ن خوراک... کاش تکلیفش زود روشن شه فقط دلتنگی من ب درک 

آره شاید بره یکم بتونم تحمل کنم... حال این روزای آخرش منو دق میده.... وقتی میبینم دلش گرفته وقتی میب ...

انشاالله ک عاقبت جفتتون ختم به خیر و خوشی بشه و تمام نگرانیای امروزتون پوچ بشه طوری ک چند سال اینده ب حال الانتون بخندین

2706