2733
2734
😢😢😢😢بات قهلم الان میرم میگریم😂😂چشم حساب شده میخورم اصن تو دعا کن گیرم بیاد پارسال گرفتم گیرم خ ...

من الان دیدم اینو یعنی واقعاپارسال از کیک سالگرد ازدواج خودتون بهت نرسید😐😤😥

من بودم قیامت ب پا  میکردم😡🥺🤭

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان دیدم اینو یعنی واقعاپارسال از کیک سالگرد ازدواج خودتون بهت نرسید😐😤😥 من بودم قیامت ب پا&n ...

اره بخدا دروغم چیه گیرم نیومد انقدر حرص خوردم نزدیک بود بترکم😂😂

💜عضو گروه بنفش💜 وزن شروع ۷۴💜 وزن هدف ۶۵💜
اره بخدا دروغم چیه گیرم نیومد انقدر حرص خوردم نزدیک بود بترکم😂😂

😤😤😤😤والا من جات ترکیدم🥺😥😭

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
2731