2733
2734
عنوان

میشه برای شفای خواهرزاده ی دوساله م یه صلوات بفرستین.

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 29 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم 100 تا میفرستم گلم
پیچیده شمیمت همه جا ای تن بی سر چون شیشه عطری که درش گم شده باشد ...(السلام علیک یا ابا عبدالله-ع) لَیْتَ شِعْرى أَیْنَ اسْتَقَرَّتْ بِکَ النَّوى، کاش مى دانستم کجا دلها به ظهور تو قرار و آرام خواهد یافت؟
از همتون ممنونم دوستای مهربونم.بردن از دخترمون ازمایش خون گرفتن .معده ش خونریزی کرده.بچه ها من به قدرت دعا خیلی اعتقاد دارم.التماس دعای شدید.ساعت 6 جواب ازمایششو میدن.خدا یا به همین ماه که ماهه عزای اهل بیتمونه همه ی مریضارو هرجای دنیا که هستن شفا بده.
دوستای مهربونم دست همتون درد نکنه مرسی که با دعاهاتون دلمو اروم کردین.خداروشکر ازمایشش خوب بوده.مثل اینکه مخاط بینیش به خاطر سرما خشک بوده وباعث خونریزی شده و چون مریض بوده وبالا می اورده قسمتی ازین خونا موقع خوابش وارد] گلوش شده و هنگام تهوع اونارو هم بالا اورده.از همتون به خاطر دعاها ممنونم.انشالله تنتون همیشه سالم باشه.
من 100 تارو فرستادم ایشالله که مشکل خاصی نباشه دری جون
پیچیده شمیمت همه جا ای تن بی سر چون شیشه عطری که درش گم شده باشد ...(السلام علیک یا ابا عبدالله-ع) لَیْتَ شِعْرى أَیْنَ اسْتَقَرَّتْ بِکَ النَّوى، کاش مى دانستم کجا دلها به ظهور تو قرار و آرام خواهد یافت؟
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=675900&PostID=26398718#26398718
معبودا ! به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند . . . خدایا خیلی خیلی شکرت پسرگلم هادی چهارشنبه 19 شهریور دنیا اومد ، خدایا نگهدارش باش .
الهم صل علی محمد و ال محمد

گلم منم 1000تا برای خوب شدنش صلوات میفرستم.به حق 6ماهه امام حسین زودتر خوب میشه.
خدایا! لذت بندگیت را از من مگیر...
2706