2733
2734
عنوان

بله برون💙 بهش رسیدم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 24 پست
دعاکن منم برسم🥺🥺

ببین اینو بهت بگم خواهرانه

من یه ساله درگیر بودم حتی بابام نمیزاشت بیان خونه به هررررر دری زدم 

هر کاری ک فکرشو بکنی کردم 

ولی اخررررش توکل کردن ب خدا گفتم خودت میدونی چقد دوسش دارم خودت درستش کن شاید باور نکنی سر یه هفته جور شد 😍

الهی که توام این حسو تجربه کنی 

تولد امام علی نزدیکه توسل ب ایشون یادت نره🙃

انشالله خوشبخت شید

تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله سر مهریه توافق شه و این ماه عقد کنیم به خیر و خوشی😭😭😭💔🙏

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اینو بهت بگم خواهرانه من یه ساله درگیر بودم حتی بابام نمیزاشت بیان خونه به هررررر دری زدم  ...

تو بنده برگزیده خدایی 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2731
دعا کن منم بهش برسم هر چن غیر ممکنه (:

نگو غیر ممکن 

واس خدا غیر ممکنی وجود نداره 

منم فکر میکردم غیر ممکنه ولی توکل کردم ب بخدا ب یه هفته نکشید خدا معجزطو نشونم داد😍

ایشالله میرسی💕

نگو غیر ممکن  واس خدا غیر ممکنی وجود نداره  منم فکر میکردم غیر ممکنه ولی توکل کردم ب بخد ...

مبارکه عزیزم انشااله که خوشبخت باشین🥰😍

رویای شماتاریخ انقضاندارد،نفس عمیقی بکشیدودوباره شروع کنید💕
نگو غیر ممکن  واس خدا غیر ممکنی وجود نداره  منم فکر میکردم غیر ممکنه ولی توکل کردم ب بخد ...

مرسی گلم ان شاء الله توام خوشبخت بشی 🤩

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐