2737
2734
عنوان

جای خواب بچه تون رو تو چند سالگی جدا کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 148 پست
خواستم با این مسئله ک قراره تنها بخوابه کنار بیاد چون بارها خوابوندمش بعد رفتم اتاق خودمون بعد نصفه ...

اها  شب  بیدار میشه پس

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره همش به این فکر بودم ولی خب یه شب ساعت سه بیدار شد من لباسم تنگ بود نتونستم بخوابم بازش کرده بودم ...

اره سن توجهشونه👍

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
بچه هایی ک مقاومت میکنن چی؟ من پسرم تا شیر میخورد ک  نمیتونستم جدا کنم چون شب تا صبح شیر میخورد ...

دقيقا يكي از دلايلي كه بچه بهتره تو شش ماهگي جدا بشه اينه كه شير شبش هم قطع بشه

يعني اين دوري از مادر باعث ميشه عميق تر بخوابه و كمتر هوس شير كنه

چون حتي بوي مادر نميزاره خواب بچه عميق شه

اينا مو به مو صحبت هاي متخصص دخترم بود.

اين راهكارهايي كه دوستمون چند تا كامنت بالاتر دادن عاليه

احسنت به شما🌹🌹🌹🌹 فردایی بچه میخواد بره مدرسه یا وارد جامعه بشه نیاز به مستقل بودنش اون ...

ممنون عزيزم

اتفاقا من هم از راهكارهايي كه به دوستان دادين خيلي خوشم اومد

تو تعليم و تربيت كودك فقط مهرباني كافي نيست

به همون اندازه اگاهي هم نيازه

از ديدن مادرهاي مهربان و اگاهي مثل شما لذت ميبرم👌🏻👌🏻👌🏻❤️

ميدونيد چرا روانشناسي كودك ميگه تا شش ماهگي جدا كنيد

چون كودك تا اون زمان هنوز اضطراب جدايي نداره

هنوز احساس خشم رو نميشناسه

و بدون هيچ مقاومتي ، خيلي راحت جدا از مادر ميخوابه بدون اينكه ناراحت ، مضطرب يا خشمگين بشه.

البته يه استانداردهايي بايد رعايت شه

تشك نوزاد بايد استاندارد باشه( اونقدر نرم نباشه كه صورتش فرو بره)

از بالش نبايد استفاده بشه

يه رو انداز خيلي سبك روش انداخته بشه كه خداي نكرده باعث خفگي نشه

پيجر هم بالاي تختش نصب باشه كه مادر صداش رو بشنوه( به شخصه نتونستم به نگراني خودم غلبه كنم و تا يكسالگيش با همسرم تو اتاق دخترم ، با فاصله از تختش ميخوابيديم و بعد اون هم رفتيم اتاق خودمون. دخترم هم از همون نوزادي تو تخت خودش خوابيد، بدون اغراق حتي يك شب هم رو تخت ما نخوابيده، توي روز هم اگر دلش بخواد استراحت كنه دوست داره بره رو تخت خودش)

2738
ميدونيد چرا روانشناسي كودك ميگه تا شش ماهگي جدا كنيد چون كودك تا اون زمان هنوز اضطراب جدايي نداره ...

دختر منم اتاقشو خیلی دوست داره.

فردا براش کادو میخرم خوابیده تو اتاق خودش اینجوری مشتاق میشه.

اره بابا ،، من نمیدونم چرا میبینم اینایی ک میگن از ۶ ماهگی جدا کردیم مثلا میخام شاخ در بیارم ، خب او ...

خداحفظ کنه بچهاتو🤩

خواهر منم یه ۴ ساله داره یه ۲ساله .جفتشم پیش خودشون میخوابونه .نظرشم اینه میخوام از بچه بودنشون لذت ببرم وقتی پیشم خوابن ارامش دارم .چشم بهم بزنم بزرگ شدن میخوام همه جوره از محبتم سیر باشن .

😏

بچه اولمو وابسته بودم بهش نمیتونستم جدا کنم دو سالگی با بدبختی جدا کردم

دوم و سوم و چهارم رو سه ماهگی جدا کردم

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
ممنون عزيزم اتفاقا من هم از راهكارهايي كه به دوستان دادين خيلي خوشم اومد تو تعليم و تربيت كودك فقط ...

🌹🌹🌹❤❤