2733
2734
عنوان

دوست پسرم تو باشگاه دعوا کرده بعد..

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 43 پست

خیلی هم خوب بوده من یه بار دوست پسرم ب یکی ک در حقش خیلی نامردی کرده بودا انقد دوست پسرمو از خونه انداخت بیرون شهر غریب براش چندماه کار کرده بود پولشو نداد . اینم با کلی وسیله کنار خیابون نشسته بود گریه میکرد 

از زور ناراحتی ب طرف فحش داد یه فحش ناموسی هم داد متاسفانه ک من کلی گریه کردم ناراحت شدم کلی حرف بارش کردم 

دیگ دفعه اول و آخرش شد 

مطمئن باش پیاز داغش رو هم زباد کرده

بعدشم فکر کردی پسرا اینطور با هم حرف بزنن به کمتر از کتک کاری راضی میشن؟؟؟؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفت درسته ولی وقتش درست نبود وقتی اون دلخوره و گلایگی میکنه اون موقع هیچی نگو زمان درست رو پیدا کن ...

اره  یکم تند رفتم  ولی ی لحظه دلم واسه اون کسی ک  مسخره شد سوخت😑

2731

خیر درست نبود . 

وقتی کسی ناراحت و عصبانیت و با شما درد دل می‌کنه فقط شنونده باش و درکش کن .. مثلاً جمله ی: آره واقعا دادن با این جور چیزها اعصابش به هم میزیزه .. همراهیش کن .. بعد از یکی دو روز و آروم شدن طرف اون وقت میشه باهاش منطقی صحبت کرد و مثلاً گفت تکه انداختن با تمسخر برازنده ی تو و اخلاق ورزشیت! نیست

خواهرم من پسرم،این بنده خدا پسره داستان ما دارای جَو زیاد،وگردن کلفتی میباشید خداکنه به سن بلوغ عقلی رسیده باشه که دوره این کارها گذشته وحتی اگه انجام شه کارتعریفی نیست،به مردم گیر داده خود به خود؟خخ لطفا از رو عقل ومنطق وارد رابطه با آدم بشید،منظور همه  دوستان هست،موفق باشید..

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983

ازقدیم گفتن هرچه کنی بخودکنی 👌

کارشماقابل تحسین بودوبایدازت تشکربکردچون صلاحشوخاستی وطرفداری ازحرف ناحق نکردی چون غیرانسانیست ک 1 انسان انسان دگه رو تمسخرکنه👌👌😐

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹
ازقدیم گفتن هرچه کنی بخودکنی 👌 کارشماقابل تحسین بودوبایدازت تشکربکردچون صلاحشوخاستی وطرفداری ازحرف ...

اخه واقعا نباید اینارو میگفت مثلا ورزش کاره 

لز طرفیم  پشیمونم اینارو گفتم بش

اخه واقعا نباید اینارو میگفت مثلا ورزش کاره  لز طرفیم  پشیمونم اینارو گفتم بش

اصلاپشیمون نباش ،تودلت پاک وشفافه ، ،موقع دعواا بلاخره پیش میادادم توعصبانیت حرفا وکارایی میکنه ک نبایدازش سربزنه..وایشون باید پشیمون باشه👌👌👌😐

خدامیگه همیشه بخندوشادباش ولی دلیل خنده ت تمسخر دگری نباشه👌👌👌👌👌

کاربر آقا..کاربر آقا..تنهــــــا چیــــــــزی که بایـد از زندگـــی آمــــوخت فقــط یــک کلمـــــــه اسـت” میگــذرد “امـــــا جان میگیرد تا بگـــــذرد👌بزرگترین ترس زندگیم اینه ک اون لحظه ک ب آرزوهام رسیدم هیچ احساسی نداشته باشم،هیچی،خالی🙄🙄☹