2737
2734
عنوان

میشه دم اذانی منم خوشحال کنین❤🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 23 پست
مرسی عشقم قبول باش بخدا من هنوز نخوابیدم  انشاالله همه حاحت روا بشیم

چراااا آخه بخواب عزیزدلم میدونی نخوابیدن تو شب چقدر بده باعث خراب شدن پوست بهم خوردن هورمون ها و خیلی چیزای دیگ میشه، منو دوست داری؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خیلی محتاج دعاتون هستم😔

همه ی بیمارا و مامان منم خیلی یاد کنید 

دعا کنید امروز که میرم بیمارستان حال مامانم بهترباشه😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
تو عزیزدلمی😍😍😍 بخدا از فکر و خیال‌ خوابم نمیبره

خب اگه من دوست داری بخواب ب خاطر خودت نمیخوابی حداقل ب خاطر من بخواب و اینکه قسم نخور چون امام علی فرمودن سوگند به دروغ که هیچ اگه میتونین سوگند به راست هم. نخورید من باور میکنم عزیزم منو دوست داری برو بخواب موبایل جمع کن وسط پیشانیت فشار بده تند تند در همون حالت پلک بزن خوابت میبره برو بخواب، اینجا اف بشی نری اینستا تل و وات آن بشی ها اگه واقعا دوسم داری برو بخواب لطفا 

دقیقا سومین سالیه که دارم شرکت میکنم.

ابروم میره پیش استادم اگر رد شم.

دچار مضیغه مالی میشم.

انگیزمو از دست میدم.

دشمن شاد میشم.

پدر و مادرم غمگین میشن.

لب مرزم.

میخوام انرژی مثبت بفرستم و تصور کنم همه موانع رد شده و شانس اوردم و یه جیغ از شادی کشیدم و برای همیشه ازین استرس رها شدم.

میشه دعا کنید به حق امام حسین و ضامن اهو همه شرها ازش دور بشه و گوشام داغ نشه و با استرس مثل پارسال جواب رد را نبینم؟؟؟؟؟

آمین

۴۰ شب نماز شب و گوسفند و از ۵ صبح تا ۱۲ شب فعالیت نذر کردم.

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
2738

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ان شاءالله حاجت روا بشی 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین