2737
2739
عنوان

خالم مادربزرگمو کتک زده

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 49 پست

برو با مامانت گیسش رو بگیرید و جلو مادربزرگت تا میخوره بزنیدش دفعه دیگه از این غلطا نکنه واقعا ناراحت شدم خداروخوش نمیاد هر کی زورش زیادتر بود چ زن چ مرد ب ضعیف تر از خودش حمله کنه و مثل حیوون کتکش بزنه ما انسانیت قدرت تعقل و شعور و اختیار داریم و یه زبون تو دهن مونه ک اختیار طرز چرخیدنش باماست هم میتونه خون ب پا کنه و دل بشکنه هم میتونه دلداری بده و صلح و خون بَس کنه!

مادربزرگ بیچاره و مظلوم من ۳ماه پیش فوت شد و الان دخترهاش از بس کتکش میزدن و با مشت تو سرش میکوبیدن و قدش کلا ۱۴۵سانتم نبود خمیده و ب شدت ضعیف شده بود اما الان بعد مرگش الحمدلله هر کدوم دارن از عذاب وجدان شیت میشن ب روی خودشون نمیارن مدام بیمارستان بستری ین ب بهانه مریضی! چوب خدا صدا نداره همگی یه مشت بدبخت بیچاره ن

گیرم غم روزگار سنگین باشد!     گیرم دل بی قرارغمگین باشد...      باید بِکَنیم بیستونی در خویش    تاآخرشاهنامه شیرین باشد!        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما مردم ایران کلا اهل قضاوتیم 

بله عزیزم واقعا انصاف نیست مادری مثل من که دخترشو فاحشه صدا کنه همسر دخترشو که بهترین مرده تو نوع خودش بگه بمیره به نوه تو شکم دخترش بگه توله انصاف نیست اسم مادرگذاشت روش الان من تاپیک بزنم مادرم اینه میگن خفه شو دختر 

2731
برو با مامانت گیسش رو بگیرید و جلو مادربزرگت تا میخوره بزنیدش دفعه دیگه از این غلطا نکنه واقعا ناراح ...

مامانم زنگ زد بهش کلی حرف زد خلاصه افتاد به غلط کردن و کلی پیام عذر خواهی فرستاد واسه مادر بزرگم 

راه دوریم نمیشه بریم شهر دیگه ایم

فاطمم شما صدام کن فاط