2737
2734
عنوان

خیانته بنظرتون؟+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 41 پست
اخه نوشته اگ دنبال ب . ک .ن بودم شمارمو میدادم بهت ینی زنه

خب مرد م..... دیگه اونجام نوشته اگه ت...داشتم ..

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
همین دیگ نوشته این داستان تموم شد اخه ینی چی .هوووف کاش شمارع ای داشتم ازش

هیچی نگو الان بهش بزار فک کنه تویادت رفته حساس بازی درنیار جلوش ولی زیر زیرکی چکش کن فقط نفهمه ک چکش میکنی

خدایا ی نینی سالم بهم بده 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نگو الان بهش بزار فک کنه تویادت رفته حساس بازی درنیار جلوش ولی زیر زیرکی چکش کن فقط نفهمه ک چکش ...

راس میگه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
هیچی نگو الان بهش بزار فک کنه تویادت رفته حساس بازی درنیار جلوش ولی زیر زیرکی چکش کن فقط نفهمه ک چکش ...

اره زیاد حساس نشون ندادم .ولی حواسم هس بهش.خاک برسر اخه سیده چراهمچین کاری کنه

یکی تو زندگیمه که نفسام بسته به نفساش   خدایا منو باهمسرم خوشبخت کن❤حتی اگه زندگیم بهشتم باشه بدون تو نمیخوامش..! بعد هفت سال به عشق یه طرفم رسیدم خدایاشکرت خیلی سختی  کشیدم خیلی اذیت شدم ولی الان واقعا خوشبختم که منو به بزرگترین ارزوم رسوندی.💞💋خدایا همه ی عاشقای واقعی رو به هم برسون🤲
2728
بارداری؟؟؟

ن گلم توعقدم عید عروسیمه

یکی تو زندگیمه که نفسام بسته به نفساش   خدایا منو باهمسرم خوشبخت کن❤حتی اگه زندگیم بهشتم باشه بدون تو نمیخوامش..! بعد هفت سال به عشق یه طرفم رسیدم خدایاشکرت خیلی سختی  کشیدم خیلی اذیت شدم ولی الان واقعا خوشبختم که منو به بزرگترین ارزوم رسوندی.💞💋خدایا همه ی عاشقای واقعی رو به هم برسون🤲
2740
اخه تیکر بارداری داری

واسه عروسیمه چهارم عید عروسیمه..😔

پس بیخیال شو فقط عصاب خودت بهم میریزه

خاک توسر هرچی مرده ک زیرزیرکی کاری میکنه