2737
2739
حالا که بحث داغه یکی بگه معنی ویهان چیه؟؟؟ طفلی بچه اوایل کرونا دنیا اومده بود انقد اخبار میگفت یوه ...

معنی چندتا داره،نیکان،یکی از سردارای دیلم،دلیل

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

برسام و ارتا و  اراد و هیرادو... اسم بی معنی ای نی الکی فاز بر ندار کسیم  اسم مذهبیو مسخره نکرد هرکیم کرد جلو روش بگو ن اینکه جمع ببند

شما برو اسم بچه هاتو   مذهبی بزار 

ما نمیگیم اسم مذهبی بده نه هیچ چیزی در این باره نمیگیم

شمام بهتره تو زندگی بقیه دخالت نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاپیک قبلتو خوندم چه اسراریه اسم بچه مذهبی باشه😑حسامه میگید محمد بزارم اولش امامی بشه 

دو اسم کردن بچه اصلا کار خوبی نیست خواهر من دو اسمست خیلی اذیت میشه گاهی اوقات یکی صداش میکنه گیج میشه 

2731