2737
2734
عنوان

دوستان بیاین کمک درمورد خانواده شوهر و روابط

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 22 پست
دوست دارم اینجوری ولی بعد میگن پیش ما نیپمد همه بچه ها جمع بودن و هزارتا حرف

بزنن 

مهم ارامش که من پیش خانواده خودم دارم

خانواده شوهر حرف نزنن که میگن لالن البته بعضیاشون

من خودم اوایل شوهرم به زور مبردم خونه باباش مجبورم بودم تا دوهفته بمونم عذابی بود دیدم نمیشه گفتم هر کسی عید پیش خاندان خودش ولم کن فقط 

بگن چه اهمیتی داره هم معذب میشی هم حریمها شکسته میشه شما اگه رفتی اونجا تو دوهفته دوتا دوساعت برو ...

بخدا موذبم پیششون و بعد از هفت هشت ماه که میرم شهر خودمون تشنه ی دیدن خواهرامم مامان و در و دیوارای خونمون..سری قبل که خیلی گفتن دو روز پیش ما بود بعدش رفت اونجا منم بعدش رفتم پیششون یه ماهی تقریبا موندم خیلی بهم سخت گذشت گر چه کاری نمیکردن ولی برای من سخته بهرحال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزنن  مهم ارامش که من پیش خانواده خودم دارم خانواده شوهر حرف نزنن که میگن لالن البته بعضیاشون ...

بخدا راست میگین منم به شوهرم میگم هر کی بره خونه بابای خودش من بعد از هشت ماه دوری دیگه دلم میخواد چشامو ببندم و پیش خانواده خودم باشم فقططط 

2728
سلام  خب به عنوان احترام سر بزن ب شوهرد بگو من واسه خواب خونه پدرم راحت ترم میایی بیا باهم بری ...

حتما همین کارو میکنم بعدم مگه پونزده بیست روز تعطیلات عید چقدره که بخوام بی وقفه ده روزشو خونشون باشم حالا یا کمتر یا بیشتر ..

با اون یکی جاریم سر این مسائل به مشکل برخورده بودن اما من شرایطم فرق داره چون سالی دوبار میرم ..

خب معلومه که باید نصف و نصف برید.اگه دوست نداری که از هم جداشید اون بره طرف خودش تو برو طرف خودت.من ...

درسته ..در اخرم میدونم هر چه موندم خونه ی بابام اونجا هم باید بمونم ولی موذبم کلا

بخدا راست میگین منم به شوهرم میگم هر کی بره خونه بابای خودش من بعد از هشت ماه دوری دیگه دلم میخواد چ ...

والا همونجور که شوهر دلش خانواده خودشو میخاد 

دختر هم دلش خانواده خودشو میخاد

تهش دوبار پشت سر حرف میزنن

بزنن تا جونشون دراد

2738