2733
2734
عنوان

طلاق بهاره رهنما از حاجی راسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11302 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا کامنتا خجالت‌آوره! من کلا از همه سلبریتی جماعت بدم میاد، هیج حس مثبتی نسبت بهشون ندارم، اما ا ...

منم یه زمانی هم عقیده بودم با شما تا زمانی که دیدم همینا دارن تاثیر مستقیم میذارن رو جامعه و فرهنگ و اینده ی این مردم

باید ازشون محکم انتقاد شه

2728
منم یه زمانی هم عقیده بودم با شما تا زمانی که دیدم همینا دارن تاثیر مستقیم میذارن رو جامعه و فرهنگ و ...

انتقاد آره، ولی بعضی حرفها رسما توهین و تهمته.

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔
من از امین فردین شنیدم تا حالا حرفاش راست ک راست بوده حاجی بیچارش بنظر من اینا خودشون انگشت نما می ...

بهاره همسر اولشو خیلی دوست داشت خیلی عاشقش بود اماهمسرش یه ادم درونگرا بود انگار با بهاره بود خنده هاشم زورکی اما الان با این زنه هنش خندونه همون قدر که زنم باید مراقب زندگیش باشه خب مردهم باید پای زندگیش باشه خیر سرشون مردن با اون زن گرفتنش معلومه دل به زندگی خودش نبوده تازه ازونجا اشتباهات بهاره شروع شده بدجورم شروع شده ازین بیشتر حرصم میگیره بعضی دخترا میرن با هم سن باباشون بزرگتر از باباشون وصلت میکنن

2738
واقعا کامنتا خجالت‌آوره! من کلا از همه سلبریتی جماعت بدم میاد، هیج حس مثبتی نسبت بهشون ندارم، اما ا ...

وای من خیلی میترسم این مدلی در مورد آدما حرف بزنم

چون میدونم هر سرزنشی سر آدم میاد

.

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 😭💔🙏😓

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
وای من خیلی میترسم این مدلی در مورد آدما حرف بزنم چون میدونم هر سرزنشی سر آدم میاد

من خودم سرم اومد، جالبه که به زبون نیاورده بودم، فقط توی فکرم یه بار گذشت که فلان کار خیلی وحشتناکه، محاله یکی مثل من انجامش بده، باورت میشه انجامش دادم؟؟؟😢

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔

نفیسه روشن ک می‌خواسته شوهر اون مجریه ژیلا صادقی رو تور کنه 

خدایا اینا کی هستن دیگه 

چ زندگی هایی اوف

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
پف...باز سروکله این فنا پیداشد😒 باشه شما بشین ببین 100بارم ببین😒

من آخرین باری که پای تی وی نشستم یادم نمیاد ولی برا یه هنرمند و کارش و تلاشش احترام قائلم 

کاش احتراما ب تو هم یاد میدادن

2706