2737
2734
خب پس حله تقلب اماده کن 

اصن امیدوارش کردی

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲۸ سالمه و ی رشته علوم مزشکی خوندن ولی الان عین سگ پشیمونم ک چرا برا کنکور نخوندم ک بتونم دندون قبول شم.اون زمان فک میکردم مملکت گل و بلبله هررشته ای بخونی موفق میشی ولی الان عین سگ پشیمونم ک چرا درس نخوندم ک مستقل باشم چرا درس نخوندم دستم تو جیل خودم باشه چرا درس نخوندم تا این همه بدرد نخور نباشم.خاهرم دندون مزشکه ماهی ۳۰تومن کم کم درامد داره و من واقعا عبطه میخوزم ب این استقلال و این زندگی داره بخدا پشیمون میشی

2728
من ۲۸ سالمه و ی رشته علوم مزشکی خوندن ولی الان عین سگ پشیمونم ک چرا برا کنکور نخوندم ک بتونم دندون ق ...

شغل شما چتوریه؟

منم تجربیم اصن انگیزه ندادم نوبت اولم گند زدم

دیگه از این بیشتر نمیشه انگیزه داد    

😂😂😂😂ازمنم خواست فحش بدم دادم 

ولی محل نداد😂😂😂

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
2738
شغل شما چتوریه؟ منم تجربیم اصن انگیزه ندادم نوبت اولم گند زدم

اشکال نداره همیشه جای جبران هست فقط تلاش کن بخدا بعدا پشیمون میشید ک هیچ راه برگشتی هم وحود نداره جبران کن نذار ی روز مث من حسرت گدشته رو بخوری ک خییییلیی درد داره.ی رشته بیمارستانی هست ک باید تلاش کنی برا استخدامی ک اگرم استخدام باشی دیگه ماهی ی حقوق ثابت میگری بعدم الان اینقدر کم وزارت بهداشت ازمون استخدامی میزنه و اینقدر ظرفییتا کم هست و اینقدر فرزند ایثارگر هست ک کسی مث من شانس نداره