2737
2734
والله از صبح ک بیدار میشم همش دم خونه بشین پاشو دیگ پادرد کمر درد گرفتم مادرشوهرم هیچ

با پدرشوهرومادرشوهر زندگی میکنی؟ تحرک خیلی نقش داره باید استراحت باشه که جذب بدنت بشه اینجوری که هرچی بخوری میسوزونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای عزیزم چقدر کار ریخته سرت بعد حتما مهمونم زیاد دارید 

اره همیشه هم مهمون دارن انگار مادرشوهرم مهمونه میره پیششون میشینه تکون هم نمیخوره نمیدونم چ گناهی کردم ک تاوانش اینه شب روز ارزو مرگ میکنم ک هر چ زودتر از دستشون راحت بشم یا بمیرم یا برم خونه دیگ😔😔😔🙏🙏

2728
اره همیشه هم مهمون دارن انگار مادرشوهرم مهمونه میره پیششون میشینه تکون هم نمیخوره نمیدونم چ گناهی کر ...

شما معلومه خانوم محترمی و شوهردوستی هستین که تاالان تونستین تحمل کنین ایشالا هرچه زودتر شرایطش پیش بیاد براتون خونه ی خودتون زندگی کنید و مستقل شید من عروس همسایه مون ابم باید مادرشوهرش دستش بده هیچ کاری نمیکنه همیشه هم باهاشون دعوا میکنه یه غذا هم درست نمیکنه واسه شوهرش همش مادرشوهربدبختشه

شما معلومه خانوم محترمی و شوهردوستی هستین که تاالان تونستین تحمل کنین ایشالا هرچه زودتر شرایطش پیش ب ...

والله من لباسشون هم میشستم ولی قدر نمیدونن ذاتشون خرابه مادر شوهرم اگ یه چای ماهی یه بار اتفاقی درست کنه صدبار غرغر میکنه زندگیم تباه کردن هیچ زندگی نکردم همش مثل خدمت کارا درخدمتشون هستم کاش حداقل شوهرم قدرمو بدونست همشون ذاتشون بد هست هزار بار حرف بی احترامی فحش بهم دادن یه بار تو روشون حرف نزدم هیچ هیچ حیا و احترام ندارن منم بخاطر دخترم تحمل میکنم و توکل میکنم بخدا این روزای سخت منم تموم بشن منم یه خونه از خودم داشته باشم و راحت بشم تو تمام مراحل زندگیم هم دخالت میکنن خسته شدم

2740
هی تو این سن اافسرده گی درست کردم گاهی خودمو کل زندگی فراموش میکنم خسته ام خیلی😔😔😭😭

به داشته هات فک کنم به دختری که داری خیلیا نازانو ارزوی یه بچه رو دارن بعضی ها هم بخاطر درس از زندگی عقب افتادنو سنشون رفته بالا هنوزم ازدواج نکردن چون خواستگاراشون کم شده یا اون چیزی که میخوانو پیدا نمیکنن تو هم بزرگترین مشکلت اینه که باپدرومادرهمسرت زندگی میکنی ازشون جدا که بشی به یه ارامشی میرسی ،  میمونه رسیدن به شوهرتو بچت سنتم کمه پس اینقدر خودتو ناراحت نکن افسرده هم نشو حیف رو زیباییت تاثیر میزاره پیرمیشی بخدا ارزششو نداره، مامان دلسوز دخترتو درحال بازی کردن ببینو خداروشکر کن که خدا بهت یه گل داده که خیلیا ارزوشو دارن

به داشته هات فک کنم به دختری که داری خیلیا نازانو ارزوی یه بچه رو دارن بعضی ها هم بخاطر درس از زندگی ...

من همیشه میگم بخاطر دخترم زندگی میکنم وخداروشکر میکنم ک خدا این نعمت داده ب من ناشکری نمیکنم ولی واقعا زندگیم سخته خانواده شوهرم هم بیشتر باعث ای همه ناراحتیم هستن اگ جدا بشم زندگیم بهتره میشه ولی شوهرم دل نمیکنه ازشون الان شش سال شده اصلا هیچ فک زندگی  وزن بچشو نمیکنه بیخیاله شب روز دعا میکنم خدا یه معجزه کنع ک زودتر راحت بشیم از دست خانواده شوهر و شوهرم قبول کنه بریم خونه جدا🙏🙏❤❤واسم دعا کن عزیزم