2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرت ۴۰۲ تصویب میشه؟@sannam

دقت کردی همزمان آنلاین میشیم=)

نه عزیزم غیر ممکنه مگه کشکه میدونی چند هزار نفر معدل ۱۹ ۱۹.۵ و ۲۰ تو کشور هست اگر بخوان تصویب کنن باید سطح امتحانات نهایی رو بالا ببرن که این نمرات به راحتی کسب نشه و سخت گیری رو بیشتر کنن جلوی تقلب رو بگیرن با مافیای کنکور انتشاراتی های غول مثل گاج و الگو و قلم چی و تاملند و کلاسینویی که نونشون از کنکور درمیاد مبارزه کنن 

میخوان انجام بدن نه بودجه دارن نه توانایی به خاطر همینم هرسال حرفش زده میشه 

واسه همین میگم خودتو درگیر این حرفا نکن

من سال ۹۵ کنکور اولم بود و از ۹۴ درگیر این حواشی بودم درسته چند سال درس نخوندم ولی در جریان کنکور اخبارش وبینار ها و مشاورها بودم باور این اخبار از سال ۹۲ میان هربار 

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
2731
دقت کردی همزمان آنلاین میشیم=) نه عزیزم غیر ممکنه مگه کشکه میدونی چند هزار نفر معدل ۱۹ ۱۹.۵ و ۲۰ تو ...

من هیچی بلد نیستم می‌خوام تو صد و بیست روز ده یازده دوازده رو بخونم تا کنکور میشه یه دور نمیدونم اینجوری امسال قبول میشم یا اینکه کلن بزارم واسه ۴۰۲

رشته دبیرستان تجربی بود؟چند بار کنکور دادی؟چند سال خوندی؟

من یه بار اینا رو گفتم بهت

2740
من هیچی بلد نیستم می‌خوام تو صد و بیست روز ده یازده دوازده رو بخونم تا کنکور میشه یه دور نمیدونم این ...

اگر میتونی روزی ۱۲ .۱۳ ساعت بخونی قطعا به ۴۰۱ میرسی 

۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ ساعت کافیه در مجموع برای سه رقمی

پس بخونم سال دیگه🥲با این اخبار دیوونه میشم

حالا تهران بشه البرز و کرج چیزی نمیشه ها

ارزش عمرتو نداره