2733
2739
عنوان

من موکل دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 59 پست
دنبال این جور چیزها نرو آخرش یا روانی میشی یا شیطان پرست

اره دقیقا روانی میشی 

من دیدم دختره دوست بابام روانی شده بود چندددد سال دیوانه بود تا بردم حرم و چند روزی موند تو حرم تا خوب شد

برای رسیدن به آرزوم یدونه صلوات بهم هدیه کنید 🙏❤🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حرف فالگیر و دعا نویس نمیشه زیاد اهمیت داد ولی حتی اگه حرفش درست باشه و واقعا موکل داشته باشی حتی اگه خیلی خوب باشه الکی واست کار انجام نمیده و در مقابل کاری که ازش میخای اونم یه کاری ازت میخاد

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیباترین ایه قران😍اوَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ (۱۳۹-آل عمران) سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید❤
2731
منم ۹۹ درصد خوابهام تعبیر می شن یعنی هر خوابی که ببینم

خواب فرق داره بازم زیاد رو اونم حسای نکن فقط عقل

یا رب لک الحمد کما ینبغی لجلال وجهک و لعظیم سلطانک...اگه تو خونه دعوا ومشکل دارین رقیه شرعی دانلود کنید بزارید تو خونه پخش شه‌..
2740
آره خیلی  حتی بهم گفت انرژی مثبتی همه میان باهات درد و دل میکنن حال بدشون رو ب تو منتقل میکنن

پس نداری عزیزدل خیالت راحت موکل از انرژی فرد تغذیه میکنه و افرادی که موکل دارن سطح انرژی پایینی دارن و اکثر مواقع بی دلیل مریض میشن فرقیم نداره خوب یا بد باشه مدل تغذیه کردنشون همینه و اگه بگی نه این خوبه و فرق داره مث اینه که بگی آدم خوب غذا نمیخوره که غیرممکنه

پس نداری عزیزدل خیالت راحت موکل از انرژی فرد تغذیه میکنه و افرادی که موکل دارن سطح انرژی پایینی دارن ...

سلام عزیزم

فکر کنم شما اطلاعاتت بالاست راجع به این چیزا

من حس میکنم موکل دارم. 

از کجا بفهمم حسم واقعیه

هیچکس واسه من دوبار عزیز و محترم نمیشه. هرچی هست همون بار اوله. تا وقتی باهات حرف نزدم باهام حرف نزن 
سلام گلم  چه نشونه هایی داری؟؟

خواب‌هام خیلی‌هاشون تعبیر میشه به همون شکل که دیدم

مثلا خواب ببینم دوستم میاد واقعا اونروز میاد

یا یبار خواب دیدم یه همکار به اسم آقای نجاتی اومده تو قسمت شوهرم. ازش پرسیدم گفت آره. همچین مسی اومده. تا این حد 

یه وقتایی یه چیزهایی بهم الهام میشه. درست درمیاد. مثلا به شوهرم میگم مامانت رفته خونه خالت. بعد می‌فهمیم واقعا اونجا بوده

یه موقع هایی تو کارامون گره میفته. گره های عجیب غریب 

نمیدونم کلافم کلا 

هیچکس واسه من دوبار عزیز و محترم نمیشه. هرچی هست همون بار اوله. تا وقتی باهات حرف نزدم باهام حرف نزن 
2706